Restauracja Olimp
Restauracja Olimp

Rozpoczęła działalność 34. restauracja pod marką Olimp. W Ostrołęce 17 maja 2015 roku Grupa Gastromall otworzyła kolejny lokal pod swoim najbardziej rozpoznawalnym brandem. Nowo otwartą restaurację prowadzą miejscowi przedsiębiorcy.

15 lokali Olimp

– Tym samym liczba restauracji franczyzowych zwiększyła się do 15 lokalizacji. Jest to dowód na sukces i popularność konceptu, a także na dobrą współpracę z centralą w Krakowie – poinformowała redakcję Retailnet Izabela Domaradzka, koordynator projektów w Grupie Gastromall.

Spółka Gastromall utrzymuje dynamiczne tempo ekspansji i planuje kolejne otwarcia.

Plan inwestycji

– W najbliższych tygodniach rozpoczną działalność restauracje w Toruniu i Katowicach. W chwili obecnej sieć liczy 19 lokali własnych i 15 franczyzowych w całej Polsce. Do końca roku przewidziano otwarcie 15 nowych restauracji – zapowiada koordynator projektów w Grupie Gastromall.

Spółka Gastromall właściciel 5 marek gastronomicznych w tym najbardziej rozpoznawalnych – Olimp, Companeros i Lovit, w ostatnim czasie rozpoczęła też prace koncepcyjne nad marką własną produktów. Rozszerzenie działalności spółki odbywa się w ramach inicjatywy Krakowski Klaster Gastronomiczny.