Manor of Elegance
Manor of Elegance

Manor of Elegance to nowa, polska marka odzieży damskiej. Marka zadebiutowała na rynku w 2014 roku, a w lutym 2015 otworzyła pierwszy salon firmowy. W planach są kolejne.

– Marka dopiero rozpoczyna budowę swojej obecności na rynku detalicznym. Od kwietnia 2014 jesteśmy obecni w najlepszych salonach Royal Collection w Warszawie w Galerii Mokotów, Arkadii oraz Klifie, a także w Katowicach w CH Silesia. W lutym 2015 roku marka otworzyła swój pierwszy, nieduży butik (16 mkw.) przy ulicy Mokotowskiej 67 w Warszawie. We wrześniu 2015 roku otwieramy następny butik (o powierzchni 26 mkw.) – tym razem w Centrum Mody Modo w strefie Art. – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Monika Ogórek reprezentująca Manor of Elegance.

Marka oferuje kolekcje dla kobiet szyte w łódzkich szwalniach z materiałów importowanych od najlepszych producentów z Włoch, Francji czy Portugalii. Kolekcje Manor of Elegance są również dostępne w sklepie internetowym marki www.mofe.pl

– W przyszłości marka będzie się koncentrować na otwieraniu nowych butików w centrach handlowych. Będziemy poszukiwać powierzchni handlowej zarówno w istniejących, jak i oceniać potencjał nowobudowanych obiektów handlowych. Interesują nas takie duże miasta jak: Katowice, Poznań, Kraków, Wrocław, Szczecin, Gdańsk – dodaje Monika Ogórek.

Obecnie kolekcje marki można kupić w 4 salonach multibrandowych Royal Collection oraz w jednym własnym w Warszawie przy ul. Mokotowskiej.