Gemini Park Tarnów
Gemini Park Tarnów

Sieci handlowe Rossmann, Deichmann oraz C&A przedłużyły umowy najmu na swoje lokale w tarnowskim centrum handlowym Gemini Park, należącym do krakowskiej spółki Gemini Holding.

Lokal sieci drogeryjnej Rossmann zajmuje 330 mkw. powierzchni i funkcjonuje w tarnowskim Gemini Park od 5 lat, tj. od początku jego istnienia, a w najbliższym czasie będzie powiększony aby sprostać wymaganiom jakie stawiają klienci.

Szersza oferta handlowa

– Rossmann od wielu lat systematycznie powiększa liczbę swoich sklepów, po to, aby klienci mieli do nich jak najłatwiejszych dostęp. Drogeria w Gemini Park jest jedną z pięciu w Tarnowie ale bardzo ważną z uwagi na popularność tej galerii nie tylko wśród mieszkańców miasta, ale także całego regionu – mówi Tomasz Cieślak, p.o. rzecznika prasowego sieci Rossmann.

Rossmann wspólnie z takimi znaczącymi markami jak Douglas czy Hebe zapewnia klientom pełną i komplementarną ofertę w segmencie kosmetyczno – drogeryjnym.

Na dłużej w obiekcie zdecydowały się zostać także sieć Deichmann (lokal o pow. 400 mkw.), która jest ważnym elementem obuwniczego tenant mix, współtworzonego przez takie  brandy jak m.in. Gino Rossi, Wojas, Badura, Ochnik, CCC, Heavy Duty, Neeco czy Kornecki.

Umowę najmu przedłuży także niemiecka marka odzieżowa C&A (zajmuje lokal o pow. prawie 2 tys. mkw.).

– Po prawie pięciu latach funkcjonowania na rynku, wypracowaliśmy optymalny model współdziałania z naszymi najemcami. Nie tylko na bieżąco odpowiadamy na ich potrzeby, ale wręcz staramy się oferować rozwiązania, które wyprzedzają ich oczekiwania, m.in. w zakresie marketingu, promocji, ale też usprawnienia codziennej współpracy. Każda kolejna przedłużona umowa najmu jest dla nas dowodem na słuszność przyjętego przez nas modelu strategii, a także mobilizuje do dalszej pracy nad wspólnym budowaniem wiodącej pozycji Gemini Park na lokalnym rynku – mówi Zbigniew Nowak, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów.

42,5 tys. mkw. GLA

Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Ofertę handlową obiektu uzupełnia szereg ciekawych wydarzeń dla całej rodziny, organizowanych przy współpracy lokalnych instytucji i podmiotów. Przy tarnowskim Gemini funkcjonuje również pierwsza w Polsce placówka Siemacha Spot, która oferuje dzieciom i młodzieży szereg bezpłatnych zajęć i warsztatów tematycznych, m.in. sportowych, muzycznych, plastycznych i edukacyjnych.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.