Grażyna Morawiec-Jóźwicka, Knight Frank
Grażyna Morawiec-Jóźwicka, Knight Frank

Grażyna Morawiec- Jóźwicka dołączyła do działu Retail Asset Management w firmie doradczej Knight Frank, obejmując stanowisko Retail Operations Manager.

Z rynkiem nieruchomości handlowych jest związana zawodowo od 14 lat. Uczestniczyła w przygotowaniu otwarć centrów handlowych, jak również zajmowała się różnymi obszarami zarządzania takimi obiektami, w tym kwestiami operacyjnymi, księgowymi, leasingowymi i marketingowymi.

Bezpośrednio przed dołączeniem do zespołu Knight Frank Grażyna Morawiec- Jóźwicka pracowała w zespole JLL zarządzającym Centrum Handlowym Forum, gdzie specjalizowała się w kwestiach leasingowych i marketingowych. Z tym centrum była związana od 2007 roku, kiedy uczestniczyła w przygotowaniach do jego otwarcia. Była zaangażowana także w przeprowadzony z powodzeniem w 2012 roku proces rekomercjalizacji CH Forum.

Ma ponadto na swoim koncie udział w przygotowaniu otwarcia CH Platan w Zabrzu, należącym do Apsys Management. Dla tego operatora pracowała niemal 6 lat, uczestnicząc również w procesie zarządzania CH 3 Stawy w Katowicach i Geant w Sosnowcu.

Wiedza praktyczna Grażyny Morawiec- Jóźwickiej obejmuje kwestie związane z budżetowaniem operacyjnym, nadzorem nad realizacją planów finansowych, ich rozliczeniem, jak też zarządzanie umowami najmu oraz planowanie, dobór wykonawców i nadzór nad realizacją kampanii promocyjnych w ramach marketingu centrum.

Dział Retail Asset Management Knight Frank oferuje wyspecjalizowaną kompleksową usługę strategicznego zarządzania wartością nieruchomości handlowych, która obejmuje wszystkie etapy życia obiektu, począwszy od fazy deweloperskiej poprzez komercjalizację i otwarcie, etap dojrzałości i bieżące zarządzanie, a także – w zależności od potrzeb podyktowanych sytuacją rynkową – rekomercjalizację, remodeling czy rewitalizację, jak również przygotowanie do wyjścia z inwestycji.

Knight Frank będzie wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2015. Z przedstawicielami firmy będzie można się spotkać przy stoisku 7.3. Forum odbędzie się 16-17 września 2015 roku w Warszawie.