Vivo! Stalowa Wola
Vivo! Stalowa Wola

Pięć z działających w Polsce marek należących do odzieżowej grupy LPP otworzy swoje salony o łącznej powierzchni 2,8 tys. mkw. w budowanym centrum handlowym Vivo! Stalowa Wola.

Nowa oferta

Zgodnie z podpisaną umową, przyszli klienci tego obiektu będą mogli z oferty marek: Reserved, Mohito, House i Cropp, ale też będącej zupełnym novum w mieście: Sinsay.

Vivo! to marka należąca do Immofinanz Group, a projekt w Stalowej Woli jest realizowany przez firmę we współpracy z Acteeum Group. Otwarcie centrum handlowego planowane jest na czwarty kwartał 2015 roku.

Zgodnie z decyzją Grupa LPP otworzy w Vivo! Stalowa Wola salony wszystkich pięciu marek odzieżowych działających na polskim rynku. Spośród nich największą powierzchnię, bo ponad 1,3 tys. mkw. zajmie Reserved. Natomiast każdy z salonów House, Cropp oraz Sinsay zajmie powierzchnię prawie 400 mkw. Dodatkowo na nieco ponad 300 mkw. powstanie lokal Mohito.

– Marki grupy LPP są już obecne w dwóch naszych funkcjonujących centrach handlowych, tj. w Tarasach Zamkowych w Lublinie oraz Vivo! Piła. Stąd też jest nam niezwykle miło móc kontynuować tę długotrwałą współpracę także przy okazji naszego centrum handlowego w Stalowej Woli – mówi Jacek Wesołowski, Country Manager Development, Immofinanz Group Poland

– Otrzymujemy pozytywny odzew ze strony najemców i jesteśmy przekonani, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli ogłosić kolejne duże kontrakty w Vivo! Stalowa Wola – dodał Jacek Wesołowski.

Obiekt Immofinanz

Obiekt Vivo! Stalowa Wola będzie miało blisko 32 tys. mkw. powierzchni najmu z łącznie ponad 80 sklepami. Immofinanz Group prowadzi tę inwestycję wraz ze spółką Acteeum Group, (podział udziałów w projekcie: 86% Immofinanz Group, 14% Acteeum Group).

Immofinanz Group to jedna z największych w Europie firm z branży nieruchomości. Jest notowana w indeksie ATX na Wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od momentu założenia w 1990 r. zgromadziła portfel ponad 470 wysokiej klasy nieruchomości o wartości około 6,8 mld euro. Immofinanz posiada profil skoncentrowany na nieruchomościach w segmencie biurowym, handlowym i logistycznym na 8 rynkach, w tym w: Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Polsce i Rosji.