Sklep Abra
Sklep Abra

Pod koniec maja sieć sklepów meblowych Abra powiększyła się o dwie nowe placówki handlowe. Sklepy otwarto w Wieluniu (województwo łódzkie) oraz Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie). Spółka zapowiada otwieranie kolejnych sklepów i dynamiczny rozwój swojej sieci w całym kraju.

Ekspansja sieci

Abra to obecnie jedna z największych sieci sklepów meblowych w kraju. Co miesiąc spółka otwiera nowe placówki handlowe i już w najbliższe wakacje liczba sklepów pod szyldem Abry przekroczy 100 obiektów. A to, jak zapowiadają przedstawiciele spółki Abra, jeszcze nie koniec ekspansji sieci.

– Oferta naszych sklepów cieszy się rosnącą popularnością, dlatego uruchamianie kolejnych placówek handlowych jest naturalną konsekwencją tych tendencji. Plan rozwoju sieci Abra na kolejne lata zakłada kontynuację w docieraniu do nowych lokalnych rynków. To właśnie mniejsze miasta, liczące poniżej 100 tys. mieszkańców, mają największy potencjał wzrostu, ponieważ istnieje tu spory niedosyt dobrych sklepów z wyposażeniem wnętrz. Uważnie obserwujemy rynek nieruchomości w mniejszych miastach i szukamy dogodnych lokalizacji dla naszych kolejnych obiektów – mówi Dorota Placzyńska, odpowiedzialna za rozwój sieci w firmie Abra SA.

Abra Meble

Abra Meble to jedna z największych sieci sklepów meblowych w Polsce, która od ponad 25 lat wyposaża domy milionów klientów i należy do najbardziej rozpoznawalnych marek sklepów meblowych w kraju. Spółka Abra została założona w 1990 roku w Krakowie, a obecnie działa na terenie całego kraju, w ok. 90 miastach