Salon Mebli Vox w Poznań Plaza
Salon Mebli Vox w Poznań Plaza

22 maja 2015 roku do grona najemców Centrum Handlowego Poznań Plaza dołączył nowy salon Meble Vox. Salon zlokalizowany jest na pierwszym piętrze i zajmuje powierzchnię 160 mkw.

Salon charakteryzuje się nowoczesnym wnętrzem, przypominającym na pierwszy rzut oka showroom. Jest to pierwszy tego typu salon marki Meble Vox w Polsce. Po raz pierwszy zostaną zaprezentowane cztery nowe kolekcje mebli: Mio, Muto, Lori i Spot. Dopełnieniem będą dobrze już znane, najpopularniejsze kolekcje: 4 You oraz młodzieżowe Young Users, Spot i Smart. W salonie znajdzie się także szeroka gama artykułów dekoracyjnych uzupełniających ekspozycję mebli.

W Strefie Architekta każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnych konsultacji z fachowcem, który doradzi jak wybrać najodpowiedniejsze meble do domu czy mieszkania. Na miejscu będzie można zamówić darmowy projekt 3D swojego domu lub pokoju i dopasować meble, dodatki, drzwi, podłogi według swoich preferencji.

Poznań Plaza łączy funkcje handlowe i rozrywkowe dla całej rodziny. Stworzono w niej liczne atria oraz specjalne strefy relaksu z możliwością korzystania z nowoczesnych technologii. Dostępnych jest również wiele punktów usługowych. Dogodna lokalizacja w północnej części miasta, położenie blisko szybkiego tramwaju miejskiego, bezpłatny parking oraz doskonałe połączenie drogowe sprawiają, że zakupy w Poznań Plaza są łatwe i przyjemne. Centrum proponuje różnorodną ofertę modową, w tym największe międzynarodowe marki oraz wyjątkowe lokalne butiki, jeden z najlepszych w Polsce supermarket Piotr i Paweł, a także wielofunkcyjne centrum nowoczesnych technologii- Komputronik Megastore. Po udanych zakupach klienci mogą skorzystać z bogatej oferty restauracji, odpocząć przy filiżance kawy w jednej z licznych kawiarni oraz zrelaksować się i obejrzeć najnowsze produkcje filmowe w kinie Cinema City z 9 salami kinowymi i jedynym w mieście trójwymiarowym kinem Imax 3D.