Royal Wilanów
Royal Wilanów

Royal Wilanów, wielofunkcyjny obiekt handlowo-usługowo-biurowy należący do portfolio Grupy Capital Park zostanie otwarte biuro podróży, myjnia samochodowa, kantor, pralnia i kwiaciarnia.

Będzie to, jak podkreśla zarząd obiektu, doskonałe uzupełnienie oferty najemców, z którymi inwestor dotychczas podpisał umowy najmu.

W ostatnim czasie Grupa Capital Park podpisała umowę z biurem podróży Travel System. Najemca zajmie lokal o powierzchni blisko 50 mkw. Travel System jest licencjonowanym przedstawicielem największych polskich biur podróży, oraz organizatorem wyjazdów wakacyjnych i turystycznej obsługi imprez firmowych. W biurze działa także prestiżowy salon obsługi firmy Tropical Sun Tours – touroperatora wyspecjalizowanego w egotycznych kierunkach tropikalnych.

Wielofunkcyjna oferta

Wilanów to nie tylko miejsce pracy, czy zamieszkania dla warszawiaków. To również jedna z reprezentacyjnych atrakcji turystycznych dla odwiedzających Warszawę. dlatego w budynku będzie także kantor (24 mkw.), zlokalizowany od strony ul. Przyczółkowej.

w Royal Wilanów będzie można także skorzystać z myjni Pure Auto. Ponadto w swojej ofercie Pure Auto posiada usługi wulkanizacyjne i auto-serwisu, a także regeneracji i zabezpieczenia lakieru. Myjnia zostanie zlokalizowana na parkingu podziemnym na poziomie –1.

Wygodą dla pracowników biur i okolicznych mieszkańców będzie pralnia sieci Panda, gdzie oddane rano ubrania będzie można odebrać nawet tego samego dnia po pracy. Podobnie w przypadku kwiaciarni – zamówiony wcześniej bukiet może być gotowy na czas powrotu do domu.

Royal Wilanów jest kolejnym projektem, po warszawskim Eurocentrum, gdzie Capital Park wdraża koncepcję Biuro Plus. Zgodnie z nią, projekty tego inwestora oferują nie tylko komfortową i spełniającą najwyższe standardy powierzchnię biurową, ale również pełen wachlarz usług, na co dzień niezbędnych pracownikom. W tym samym budynku znajdują się sklepy spożywcze, restauracje, kawiarnie, gabinety masażu oraz punkty usługowe. Takie podejście to kompleksowa odpowiedź na zmieniające się potrzeby najemców i nowoczesne podejście firm, do otoczenia, w którym funkcjonują – gdzie biuro staje się elementem tożsamości organizacji.

Tenant mix

Przypomnijmy, w ostatnim czasie do grona najemców Royal Wilanów dołączyły: drogeria Rossmann oraz Colibri Concept Store i klub fitness. W ofercie handlowej obiektu znajdą się także supermarket Piotr i Paweł, winiarnia Czas na Wino, duńska sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym Bang & Olufsen, Krakowski Kredens czy też śródziemnomorskie delikatesy Piccola Italia. Część restauracyjną uzupełni browar i restauracja Bierhalle. Swoje siedziby przeniosą tu również firmy: Sygnity, Erbud S.A. oraz Capital Park – inwestor projektu. Za komercjalizację części handlowej odpowiada BOIG, zaś biurowej – Colliers International.

Royal Wilanów będzie obiektem pięciokondygnacyjnym, w którym znajdzie się 29 787 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej oraz 6 920 mkw. powierzchni usługowo-handlowej. W podziemnej części budynku zlokalizowano trzykondygnacyjny parking na 931 miejsc postojowych dla najemców i klientów oraz parking rowerowy. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia JEMS Architekci. Otwarcie obiektu zaplanowano na sierpień 2015 roku.

Inwestorem jest Grupa Capital Park. Na dzień 31 grudnia 2014 r. bieżąca wartość portfela nieruchomości zarządzanych przez Grupę wynosiła 1,6 mld zł. Na dzień 31 grudnia 2014 r. 79 proc. bieżącej wartości portfela Grupy stanowiły nieruchomości w Warszawie, czyli na największym i jednym z najbardziej perspektywicznych rynków nieruchomości komercyjnych w Polsce.