Butik Femestage
Butik Femestage

Femestage to nowa propozycja modowa dla kobiet, która wywodzi się z Domu Mody Eva Minge, znanej projektantki mody. Kolekcje nowej marki będzie można znaleźć w salonie w Galerii Krakowskiej, na poziomie 0. Butik został otwarty 23 maja 2015 roku.

– To dla mnie duża przyjemność tworzyć kolekcję zaprojektowaną dla młodych kobiet, które chcą być zgodne z trendami i lubią bawić się modą, a jednocześnie poszukują elegancji w codziennym wydaniu – mówi Eva Minge.

Do końca roku marka Femestage planuje otworzyć 25 sklepów stacjonarnych w największych galeriach handlowych, aby jej kolekcje były dostępne w każdym większym mieście.

Przypomnijmy, pierwszy salon stacjonarny nowej marki Femestage został uruchomiony 10 kwietnia br. w Alfa Centrum w Gdańsku. Zaś oficjalna premiera marki Femstage odbyła się podczas Fashion Week Poland w Łodzi 17 kwietnia 2015 roku. Sieć prowadzi także sprzedaż w internecie. Sklep online realizuje dostawy w ciągu 1-3 dni od momentu zaksięgowania wpłaty. Dostawy realizowane są przez firmę kurierską DPD. Przy zamówieniach powyżej 199 złotych przesyłka trafi do klienta za darmo. W innym wypadku będzie musiał za nią zapłacić od 12 do 17 złotych, w zależności od wybranej opcji.

Spółka Femestage Eva Minge sp. z o.o. której 100 proc. udziałowcem jest Esotiq & Henderson SA powstała w zeszłym rok . Spółka Femestage zajmuje się tworzeniem kolekcji Femestage Eva Minge, będącej marką średniego poziomu o atrakcyjnej cenie.