Cinema3D
Cinema3D

Spółka Cinema3D SA, która jest operatorem kinowym działającym na terenie kraju, stawia na dynamiczną rozbudowę sieci kin w Polsce. Spółka planuje do końca 2016 roku powiększenie swojej sieci o kolejne 4 multipleksy.

Pod szyldem Cinema3D, działa obecnie 5 wielosalowych multipleksów kinowych, które funkcjonują w galeriach handlowych w miastach do 200 tysięcy mieszkańców. W planach firmy jest dalsza ekspansja i stały rozwój wielosalowych kin. Pod koniec czerwca 2015 roku spółka odda do użytku, kolejne kino w Świnoujściu. W październiku br. z kolei Cinema3D, zaprosi widzów na seanse w Gorzowie Wielkopolskim.

– Dostrzegamy potencjał miejsc, w których brakuje nowoczesnego wielosalowego kina, zapewniającego widzom dostęp do najnowszych premier filmowych. Dlatego analizujemy kolejne atrakcyjne lokalizacje dla multipleksów kinowych pod marką naszej sieci – poinformował redakcję Retailnet Jarosław Pantol wiceprezes Cinema 3D.

Na etapie przygotowania są kolejne realizacje w Głogowie oraz w dużych aglomeracjach tj. Gdańsk i Warszawa.

Przypomnijmy, Cinema3D to sieć nowoczesnych multipleksów kinowych, działających na polskim rynku od 2010r. Firma od początku swojej działalności, koncentruje się na realizacji multipleksów kinowych lokowanych na terenie galerii i centrów handlowych w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców. Pierwsze kino sieci zostało otwarte w Galerii Twierdza w Kłodzku w styczniu 2011 roku. Kolejne multipleksy w Galerii Tęcza w Kaliszu (styczeń 2012) i Galerii Świdnickiej w Świdnicy (marzec 2012). W grudniu 2012 roku sieć Cinema 3D otworzyła swoje czwarte kino w Galerii Leszno w Lesznie.

Sala Cinema3D
Sala Cinema3D