Bonarka City Center

W Bonarka City Center zostanie otwarta kawiarnia Costa Coffee. Nowy koncept zastąpił lokal Coffeeheaven w ramach ogólno sieciowego rebrandingu.

Costa Coffee w Bonarka City Center zajmuje powierzchnię 76 mkw. na parterze centrum. Lokal urządzono według standardu Metro, jednej z trzech linii stylistycznych nowych kawiarni operatora CHI. Metro ‒ to nowoczesne loftowe przestrzenie w klimacie tętniącej życiem metropolii, z industrialnymi lampami i tworzącymi przytulny nastrój ceglanymi ścianami.

Costa Coffee stale dostosowuje ofertę do wymagań i oczekiwań klientów, dlatego w nowej kawiarni, poza flagowymi pozycjami menu znajdą się też nowości – produkty light, bezglutenowe i bez laktozy.

– Kawa w ulubionej kawiarni, to często codzienny rytuał, ale nie rutyna. Dobrze jest gdy, w sprawdzonym miejscu pojawiają się nowości. Rebranding Coffeeheaven jest świetnym przykładem oczekiwanej zmiany, która dostarcza nowych wrażeń przy zachowaniu najwyższej jakości smaku i obsługi – komentuje Justyna Balawejder-Nowak, Leasing Manager, TriGranit Management Polska.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City.

W obiekcie dostępny jest bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot” o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.