Salon Medicine w Galerii Raj
Salon Medicine w Galerii Raj

Do grona najemców Galerii Raj w Dębicy już niebawem dołączy nowa marka z branży odzieżowej – Medicine – everyday therapy.

To debiut polskiej marki odzieżowej Medicine w Dębicy. IVS Grupa, właściciel Galerii Raj, właśnie podpisała umowę z założycielem brandu. Salon zajmie powierzchnię 180 mkw. Projekt wnętrza – na tle butików obecnie działających na rynku – będzie się wyróżniać, pod względem estetycznym i funkcjonalnym.

– Galeria Raj to najdłużej działający obiekt handlowy w Dębicy. Funkcjonując od 1999 roku osiągnęliśmy wysoką pozycję na lokalnym rynku branżowym. W ostatnim czasie znacząco wzbogaciliśmy ofertę z branży odzieżowej. Marka Medicine znajdzie się w znakomitym gronie, obok m.in.: Orsay, Cotton Club, Top Secret, Funk’n’Soul, czy Quiosque – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet Joanna Bujak, menedżer ds. najmu IVS Grupa.

Sieć Medicine stale poszerza swoją ofertę, w oparciu o plan dynamicznej ekspansji. Działa w kilkudziesięciu miastach Polski. Salony lokowane są w najpopularniejszych galeriach handlowych w kraju. Listę prestiżowych lokalizacji uzupełni teraz Galeria Raj w Dębicy. Marka prowadzi także sprzedaż poza granicami Polski. Kolekcja dostępna jest również w sklepie on-line. Atutami marki, wprowadzonej na rynek w 2013 roku przez firmę BrandBQ, są projekty młodych twórców i wyjątkowe, limitowane kolekcje. Pierwszą – specjalnie zaprojektowaną dla Medicine – stworzył światowej sławy artysta – Tomek Sadurski.

Galeria Raj w Dębicy jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym w mieście. Funkcjonując od 1999 roku osiągnęła wysoką pozycję na lokalnym rynku branżowym, proponując klientom szeroką ofertę handlową, od dużych salonów znanych marek jak CCC, Deichmann, Rossmann, Pepco, Orsay, Cotton Club, Quiosque, Top Secret, Coccodrillo, 5.10.15, aż po małe butiki lokalnych firm i punkty usługowe. Swoją działalność prowadzi tu również Kaufland. Właścicielem Galerii Raj w Dębicy jest – funkcjonująca od 1997 roku na rynku nieruchomości komercyjnych – IVS Grupa. Inwestor specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych aglomeracjach miejskich.