CH Riviera w Gdyni
CH Riviera w Gdyni

Do grona najemców gdyńskiej Riviery dołączy nowa marka odzieżowa Desigual. Salon będzie miał powierzchnię 94 mkw.

Będzie to szósty sklep tej sieci w Polsce, ale pierwszy w północnej części kraju. Desigual to jedna z marek hiszpańskiej spółki Glamurosa założonej w 1984 roku przez Thomasa Meyera. W ofercie firmy znajduje się również marka Solar. Desigual posiada swoje salony na całym świecie, w tym pięć w Polsce (Warszawa, Poznań i Kraków).

Riviera cieszy się bardzo dużą popularnością, zainteresowaniem mieszkańców całej aglomeracji trójmiejskiej. Centrum oraz jego deweloper – Mayland Real Estate zbierają najważniejsze nagrody branży retail w Polsce i w całym regionie. Mayland otrzymał za realizację Riviery nagrodę Przewodniczącego Rady Miasta Gdyni za Najlepszą Gdyńską Inwestycję roku 2013. Centrum Riviera otrzymało dwie prestiżowe nagrody jury branżowego portalu Europaproperty („CEE Retail Awards”): Najlepszy Projekt Rozbudowy 2013 Roku oraz Najważniejszego Projektu 2013 Roku, a jego deweloper nagrodę Najlepszego Dewelopera 2013 roku w Europie Środkowej i Wschodniej. Inny branżowy portal Property News nagrodził Rivierę statuetką Prime Property Prize Trójmiasto 2014 za najlepsze centrum handlowe.

Mayland Real Estate sp. z o.o. jest deweloperem i zarządcą dużych obiektów handlowych w Polsce. Firma działa na polskim rynku od 1995 r. jako spółka Grupy Casino. W ciągu ostatnich pięciu lat Mayland oddał do użytku cztery nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie Górniczej, Jantar w Słupsku oraz Rivierę w Gdyni. Spółka zarządza pięcioma obiektami handlowymi o łącznej powierzchni ponad 200 000 mkw. i posiada znaczący portfel projektów.