Salon Komputronik
Salon Komputronik

W Centrum Handlowym Gemini Park w Bielsku Białej zostanie ponownie otwarty salon sieci sprzedaży nowoczesnych technologii i rozwiązań cyfrowych – Komputronik. Zmodernizowany i powiększony sklep ruszy 30 maja.

Salon w CH Gemini Park funkcjonuje od początku istnienia galerii, jednak już za kilka dni klienci będą mogli zobaczyć jego nową odsłonę. Sklep zostanie przeniesiony i powiększony, co w efekcie da powierzchnię około 215 metrów kwadratowych, plasując go w piątce największych salonów Komputronik w Polsce.

Zwiększenie powierzchni oraz przearanżowanie wystroju zapewni klientom dostęp do znacznie bogatszej oferty sprzętu IT, RTV oraz małego i dużego AGD.

Komputronik, dystrybutor sprzętu IT, jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH. Obecnie w Polsce sieć tworzy ponad 300 salonów.

Spółka posiada dwa sklepy Komputronik Megastore. Jeden o powierzchni 2 tys. mkw. w warszawskim Centrum Handlowym Jupiter, a drugi o powierzchni 1,4 tys. mkw. w Poznań Plaza. Ponadto w ramach sieci Komputronik działają salony franczyzowe, własne i agencyjne.

Przedstawiciele spółki Komputronik SA będą uczestnikami czerwcowej edycji Omnichannel Retailing Forum 2015.