Salon Pin-Ups w gdyńskim Klifie
Salon Pin-Ups w gdyńskim Klifie

Kolejna młoda, polska projektantka debiutuje na trójmiejskim rynku otwierając salon w gdyńskim Klifie. Lokal o powierzchni 125 mkw. mieści się na pierwszym piętrze centrum.

Pin-Ups by Magda Żabicka to marka odzieżowa stworzona przez Magdalenę Żabicką-Gągało. Projektantka proponuje krótkie serie szytych na miarę sukienek, topów, spódnic, swetrów, spodni oraz płaszczy w nieprzeciętnym wydaniu. Charakterystyczną cechą projektów marki jest minimalizm i proste formy.

– Gdyński Klif staje się prawdziwym ambasadorem polskiej mody. Salony takich marek jak La Mania, Robert Kupisz, Bohoboco, Lidia Kalita, Bizuu i Pin-Ups przyciągają do nas wielbicieli doskonałego stylu w rodzimym wydaniu. Żadne trójmiejskie centrum nie posiada tak bogatej oferty polskich projektantów – komentuje Agnieszka Sawicka, Associate Director z firmy AEW Europe, reprezentującej właściciela marki Klif.

Klif Centrum Handlowe powstało w Gdyni w 1996 roku jako jedno z pierwszych obiektów tego typu w Polsce.

Od ponad 18 lat dobrze wpisuje się w handlowy rynek Trójmiasta, zwiększając wciąż różnorodność oferty i podnosząc jej jakość. Klienci znajdą tu szeroką ofertę polskich i zagranicznych marek, w tym wielu niedostępnych w innych centrach handlowych w Trójmieście, takich jak m.in.: Bohoboco, Brunello Cucinelli, Calvin Klein Jeans, Chantelle, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Longchamp/Noble Place, Marciano Guess, Marella, Max Mara, Patrizia Pepe, Pennyblack, Piazza di Moda, Stefanel, Tommy Hilfiger, Tailored Versace. Obecne są również znane i lubiane sieciowe marki odzieżowe: H&M, Zara, ZaraKids, Reserved oraz salony z branży kosmetycznej tj. Douglas, Sephora, Super-Pharm i Rossmann Lux. Ofertę uzupełniają delikatesy Alma oraz placówka Mbanku.