Salon Duka w Galerii Malta
Salon Duka w Galerii Malta

Galeria Malta w Poznaniu rozszerza swoją ofertę handlową. Na liście nowych najemców w obiekcie znalazły się takie marki jak Tudor, Duka, i aTab.

Salon sieci Tudor zostanie otwarty w czerwcu 2015 roku. W ofercie sklepu znajdą się klasyczne męskie koszule i damskie bluzki. Z kolei na wielbicieli łączenia tradycyjnych, skandynawskich wzorów w nowoczesnych aranżacjach czeka na pierwszym piętrze salon Duka. Klientów ceniących sobie elegancję przy stole zaprasza nowa na polskim rynku marka aTab, która również zagościła na pierwszym piętrze poznańskiego centrum.

Oddany do użytku w maju 2015 roku salon sieci aTab ma powierzchnię ponad 218 mkw., z kolei sklep marki Duka ponad 130 mkw.

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w zachodniej Polsce, którym zarządza firma Neinver. Trzykondygnacyjny kompleks o całkowitej powierzchni 162 tys. mkw. – ze względu na swoje wyjątkowe położenie, w sercu zielonych terenów poznańskiej Malty – zaprojektowany został tak, aby dopasować się do charakteru miejsca, w którym funkcjonuje, wzbogacić je i podkreślić jego wyjątkowość. W Galerii Malta powstało 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe kino Multikino, liczne kawiarnie i restauracje. Galeria mieści się przy ul. Maltańskiej 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty.