Femestage
Femestage

Poszerza się oferta modowa Centrum Handlowego Cuprum Arena. Wśród najemców pojawiła się nowa marka Femestage. Dyrektorem kreatywnym marki jest Eva Minge uznawana za ikonę stylu.

– To pierwszy na Dolnym Śląsku butik marki Femestage. Jej obecność w gronie najemców Cuprum Arena wzbogaca asortyment i ofertę, jaką mamy dla klientów naszej galerii. To czyni nasz obiekt bardziej atrakcyjnym dla kobiet, które podążają za najnowszymi trendami w modzie – mówi redakcji Retailnet Ewa Sieńko, Manager ds. Marketingu w Cuprum Arena.

Nowy najemca zajął lokal o powierzchni 172 mkw. który mieści się na pierwszym piętrze lubińskiego centrum handlowego.

Femestage to nowa propozycja modowa dla kobiet, która wywodzi się z Domu Mody Eva Minge. Kolekcje tworzone przez artystkę zyskały uznanie na całym świecie. Obecnie projektantka objęła stanowisko dyrektor kreatywnej w nowo powstałej marce, która łączy modę haute couture z funkcjonalnością i wygodą ready-to-wear, jakiej wymagają współczesne kobiety od swojej codziennej garderoby.

– To dla mnie duża przyjemność tworzyć kolekcję zaprojektowaną dla młodych kobiet, które chcą być zgodne z trendami i lubią bawić się modą, a jednocześnie poszukują elegancji w codziennym wydaniu – podkreśla Eva Minge. Premiera marki Femestage odbyła się podczas Fashion Week Poland w Łodzi 17 kwietnia 2015 r.

Wielofunkcyjne centrum handlowo-rozrywkowe Cuprum Arena jest pierwszym obiektem handlowym na taką skalę i o takiej jakości nie tylko w Lubinie, ale w całym regionie Zagłębia Miedziowego. Na ponad 34 tys. mkw. powierzchni handlowej znajduje się 130 sklepów i punktów usługowych. Właścicielem galerii jest spółka MGC Inwest.