isystems wystawca omnichannel

Firma i-systems, producent dedykowanego oprogramowania e-commerce dla handlu i dystrybucji, będzie wystawcą na Omnichannel Retailing Forum.

Podczas Forum przedstawiciele i-systems zaprezentują przykładowe wdrożenia systemów e-commerce w oparciu o założenia omnichannel. Przedstawią również efekty biznesowe wybranych działań.

Wśród klientów firmy znajdują się takie marki, jak Bielenda, Big Star, Butyjana, Dalia, Diamante Wear, Distance, Hendi, Interoptyk, Mamissima, Mammut, Monnari, NewBalance, NICI, R-GOL, RunColors, Sugarfree czy Supersklep.

SPECJALIŚCI OD E-COMMERCE

Początki i-systems sięgają 2004 roku. Wtedy skład firmy liczył tylko dwie osoby. Jednak wizja założyciela szybko okazała się właściwa i po ponad dekadzie działalności i-systems to już ponad 60 osób od e-commerce. Obecna siedziba spółki mieści się w Gliwicach.

isystems siedziba
Siedziba i-systems w Gliwicach

Firma i-systems zajmuje się całościowo projektami e-commerce, włączając rozwiązania omnichannel retailing, cloud hosting, czy systemy B2B. Wszystkie rozwiązania opiera na autorskim oprogramowaniu. “Fakt, że jesteśmy producentem oprogramowania, pozwala nam stworzyć w pełni dopasowane do klienta rozwiązania oraz dostosować system e-commerce do strategii sprzedażowej firmy” – podkreśla Marcin Rutkowski z i-systems.

DEDYKOWANE INTEGRACJE KLUCZEM DO SUKCESU W E-COMMERCE

“Obecnie jednym z najważniejszych wyzwań jest łączenie istniejących już systemów i rozwiązań z systemem e-commerce. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do tworzenia efektywnych połączeń między wewnętrznymi i zewnętrznymi systemami obiegu informacji. Cześć zespołu developerskiego w i-systems odpowiada tylko za powstanie takich rozwiązań. Sprawne połączenie systemu e-commerce, np. z systemem ERP, pozwala na skrócenie czasu potrzebnego na obsługę zamówienia, podnosi bezpieczeństwo danych, pozwala kontrolować proces sprzedażowy, a co za tym idzie: podnosi efektywność biznesową całego przedsiębiorstwa” – dodaje Rutkowski. Za usługi wdrożeniowe i integracyjne, firma i-systems została nagrodzona w konkursie Ekomersy 2014.

AUTORSKIE ROZWIĄZANIA OMNICHANNEL RETAILING

Działania i-systems koncentrują się również na wykorzystaniu potencjału omnichannel. W tej dziedzinie: budowane są procesy mające połączyć sprzedaży internetowej ze stacjonarną, udostępniana jest możliwość sprzedaży na wielu urządzeniach z dostępem do internetu, czy integrowane są różne zewnętrze kanały sprzedaży w e-commerce. Przedstawiciel i-systems podczas Project Flash opowie na Omnichannel Retailing Forum o przykładach wdrożeń systemów e-commerce w oparciu o założenia omnichannel. Przedstawi również efekty biznesowe wybranych działań.

Omnichannel Retailing Forum odbędzie się 23 czerwca 2015 roku na stadionie warszawskiej Legii. Konferencja poświęcona jest transformacji od modelu handlu tradycyjnego do modelu omnichannel. W Forum weźmie udział około 300 osób. Największą grupę będą stanowić przedstawiciele zarządów sieci handlowych działających na polskim i europejskim rynku. Partnerem strategicznym jest SAP/Hybris.