Sklepy LPP w Poznaniu
Sklepy LPP w Poznaniu

Spółka LPP SA otworzyła w stolicy Wielkopolski salony wszystkich swoich pięciu marek. Nowe sklepy w najnowszych aranżacjach uzupełniają ofertę modową Poznania.

Mieszkańcy Poznania mają do dyspozycji pięć salonów firmy LPP: Reserved, House, Cropp, Mohito i Sinsay. Wizyta w sklepach marek młodzieżowych, czyli Cropp i House, będzie dla klientów zaskoczeniem, tu bowiem swoją premierę mają nowe koncepty salonów obu marek.

Jak podkreśla zarząd LPP, warto także odwiedzić salon Reserved, który ulokowany został na dwóch kondygnacjach, a jego powierzchnia wynosi niemal 2,5 tys. mkw. Łączna powierzchnia sklepów LPP to prawie 4,5 tys. mkw.

LPP, firma notowana na GPW w Warszawie od 2001 r., jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się spółek odzieżowych. Od lat konsekwentnie prowadzi swoją działalność w Polsce i za granicą, odnosząc sukcesy na wymagającym rynku odzieżowym.

Koncern zarządza 5 znanymi markami modowymi, siecią ponad 1,5 tys. salonów, tworząc miejsca pracy dla 18 tys. osób w biurach i strukturach sprzedaży w Polsce, krajach Europy oraz w Szanghaju i Dhace. Firma nieustannie inwestuje i zdobywa nowe rynki. W 2014 r. spółka awansowała do giełdowego indeksu WIG20, który generuje istotną część obrotów na GPW w Warszawie oraz należy do prestiżowego indeksu MSCI Poland.