Salon Change Lingere
Salon Change Lingere

Skandynawska sieć sklepów z bielizną Change Lingerie urośnie. W ostatnim czasie nowe sklepy sieci otwarto m.in. w Toruniu, Bydgoszczy czy Krakowie.

Change Lingerie to duńska sieć sklepów z bielizną z ponad 170 sklepami w 11 krajach Europy, Ameryki Północnej i na Bliskim Wschodzie.

W połowie maja 2015 roku marka otworzyła 23 salon w Polsce. Nowy sklep działa w centrum handlowym w Toruniu i ma 55 mkw. powierzchni. Jest pierwszym salonem tej sieci w mieście.

Od początku roku marka nie zwalnia tempa ekspansji. W ciągu zaledwie kilku miesięcy sieć urosła o blisko 20 nowych lokalizacji. Nowe salony pojawiły się zarówno w większych miastach np. Krakowie (3 salony), Rzeszowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, jak i w mniejszych miejscowościach – Biłgoraj, Kołobrzeg, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Czechowice-Dziedzice, Płock. Większość z nowych sklepów została zlokalizowana w centrach i galeriach handlowych.

Obecnie w Polsce sieć tworzą 23 salony. na świecie działa ponad 170 lokali i, jak zapowiadają właściciele spółki w planach jest posiadanie docelowo na świeci do września 2015 roku – 200 nowych salonów.

Change Lingerie należy do koncernu Change of Scandinavia A/S. Powstała w 1995 roku. Sieć jest rozwijana w oparciu o system franczyzowy. Change oferuje 3 kolekcje: Change, Charade oraz The Intimate Britney Spears. Poza sprzedażą charakteryzuje się bezpłatnym doradztwem w zakresie braffitingu.

Na terenie Polski wyłącznym dystrybutorem marki jest firma Change of Scandinavia Poland West sp. z o.o.