victoria beckham

victoria beckham

Już w czerwcu w Polsce zadebiutuje kolekcja ready-to-wear oraz torby Victorii Beckham.

Na razie, kolekcję brytyjskiej projektantki będzie można kupić wyłącznie w Warszawie.

Debiut Beckham w Warszawie

Do tej pory w Polsce dostępne były okulary Victorii Beckham w salonach SunLoox, który oferuje oprawy i okulary przeciwsłoneczne wielu trudno dostępnych marek w naszym kraju, jak: Dita, Celine, Valentino, Givenchy, Dsquared2, Tom Ford, Jimmy Choo, Marc Jacobs, czy właśnie Victoria Beckham. Klienci z Polski mogli także zakupić ubrania z kolekcji Denim.

Od sezonu jesień-zima 2015/16 zadebiutuje kolekcja ready-to-wear oraz torby, w tym bestsellerowy model Quincy, z którym można często zobaczyć Beyonce, Rosie Huntington-Whiteley oraz oczywiście samą Victorię Beckham.

Choć mało kto traktował poważnie jej debiut w świecie mody, od 2008 roku Victoria Beckham konsekwentnie umacnia swoją pozycję jako projektantka. Po siedmiu latach jej marka należy do najszybciej rozwijających się firm odzieżowych na świecie. Każda jej kolekcja prezentowana jest podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody. Victoria Beckham cieszy się uznaniem zarówno krytyków (nagrody British Fashion Awards w 2011 oraz 2014 roku), gwiazd oraz milionów kobiet.

Butik w Londynie

Swój pierwszy flagowy butik w Europie, Beckham otworzyła na sławnej Dover Street w Londynie w zeszłym roku. Ponad trzypiętrowy salon w Londynie, który przypomina galerię sztuki, jest pierwszym od kiedy Beckham wystartowała ze swoją kolekcją w 2008. Sklep stosuje zaawansowane technologie, wszyscy pracownicy przeprowadzają sprzedaż wyłącznie za pomocą iPada. Salon oferuje ponad 1,800 metrów kwadratowych powierzchni handlowej.

Victoria Beckham dołączy do innych kultowych marek dostępnych już w Warszawie, takich jak Valentino, Gianvito Rossi, Isabel Marant, Kenzo, Christian Louboutin. Na razie nie wiadomo nic o dalszych planach dotyczących otwarcia kolejnych sklepów w naszym kraju.