Salon Calvin Klein
Salon Calvin Klein

Calvin Klein Jeans – luksusowa marka dżinsowa stworzona przez jednego z najpopularniejszych projektantów wszech czasów – Calvina Kleina, otworzyła swój pierwszy salon w Krakowie.

Na poziomie 0 Galerii Krakowskiej można znaleźć wysokiej jakości ubrania męskie i damskie m.in. dżinsy, koszule, kurtki, sukienki, spódnice i dodatki. Nowy salon ma blisko 130 mkw. powierzchni.

Nowa koncepcja salonu

Galeria Krakowska, która znajduje się w centrum miasta, jest jedną z największych i najbardziej prestiżowych galerii handlowych, którą chętnie odwiedzają klienci. Nowy sklep Calvin Klein Jeans umieszczony jest na poziomie 0 i sprzedaje odzież damską i męską, akcesoria firmy Calvin Klein Jeans oraz bieliznę męską Calvin Klein Underwear.

Sklep zaprojektowany jest zgodnie z najnowszą koncepcją autorstwa Vincenta Van Duysena, którego firma Vincent Van Duysen Architects stworzyła wystrój wnętrz sklepów Calvin Klein Jeans na całym świecie.

Salon Calvin Klein
Salon Calvin Klein

Marka Calvin Klein jest jedną z wiodących pracowni marketingowych i projektowych na świecie. Tworzy i wypuszcza na rynek kolekcje markowej odzieży dla kobiet i mężczyzn, a także gamę innych produktów, które są produkowane i sprzedawane na podstawie umów licencyjnych i innych ustaleń poprzez rozległą sieć podmiotów na całym świecie.

270 sklepów w ofercie

Galeria Krakowska została otwarta w 2006 roku. Położona jest w centrum Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego. Dzięki świetnemu połączeniu z Dworcem Głównym PKP i autobusowym, z linią komunikacji miejskiej, z portem lotniczym Balice oraz największemu w centrum parkingowi jest najdostępniejszym miejscem Krakowa i turystyczną bramą miasta. Obszar oddziaływania Galerii Krakowskiej obejmuje ponad 1,3 mln. mieszkańców woj. małopolskiego. Łączna powierzchnia 270 punktów handlowych położonych na 3 poziomach wynosi 60 tys. mkw. a także 4,5 tys. mkw. powierzchni biurowych.