Plaza Rzeszów
Plaza Rzeszów

Nowy najemca CH Plaza Rzeszów otworzył swój sklep w ostatni weekend maja. Stoisko Espofirany znajduje się na pierwszym piętrze centrum i zajmuje powierzchnię 74 mkw.

Nowa oferta

 

Salon firmy Espofirany w CH Plaza Rzeszów to drugi sklep tej firmy w Rzeszowie. Klienci znajdą w nim profesjonalny wachlarzem usług krawieckich oraz kompleksową i profesjonalną obsługę począwszy od doboru karniszy, tkanin a skończywszy na odpowiedniej dla klienta aranżacji okiennej. W ofercie salon Espofirany w CH Plaza Rzeszów znaleźć można szeroką gamę produktów.

Espofirany współpracuje ze znanymi i sprawdzonymi dostawcami. Wśród nich są takie firmy jak Eurofirany, Ridex, Eurodecor, Margo textil, Dip-Textil, Uniglob, Mapa-Tex, Flokatex, Sakarya decor i Cosmonowa.

Espofirany to kolejny najemca, który w tym roku wzbogacił portfolio CH Plaza Rzeszów. Od początku roku w Centrum powstało kilka nowych salonów oferujących modę dla pań m.in. Fasion queen, Bikini czy Soya. Do grona najemców dołączyła także firma Beauty Center, zajmująca się sprzedażą kosmetyków do pielęgnacji dłoni, paznokci i włosów.

CH Plaza Rzeszów

Rzeszowska Plaza to dwupoziomowe Centrum, w którym znajduje się ponad 90 lokali handlowych i punktów usługowych. Plaza w ostatnim czasie przeszła intensywny proces modernizacji i rozwoju, którego kulminacją było pojawienie się pierwszego na Podkarpaciu sklepu Decathlon Easy oraz innowacyjnego klubu fitness CityFit, funkcjonującego 24h/dobę. Na I piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie klubu uruchomiony został także food court. Pierwszym najemcą w tym miejscu została restauracja Subway.

Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Plaza Rzeszów zlokalizowana jest na terenie największego osiedla mieszkaniowego w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama.

Zarządcą Centrum Handlowego Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.