Salon Komputronik w Gemini Park Bielsko-Biała

30 maja 2015 roku w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała, należącym do krakowskiej spółki Gemini Holding, swój powiększony lokal otworzyła sieć dystrybuująca sprzęt elektroniczny i AGD – Komputronik.

– Decyzja o pozostawieniu salonu w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park podyktowana była względami lokalizacyjnymi oraz tym, że wysoko oceniamy pozycję tego centrum handlowego w mieście i regionie. Jest to miejsce, w którym cała rodzina znajdzie coś dla siebie, szczególnie też dba o najmłodszych organizując szereg atrakcji z różnych okazji – mówi Alicja Zarada, manager ds. rozwoju sieci w Komputronik.

Relokacja i powiększenie salonu

Salon w C.H. Gemini Park funkcjonuje od początku istnienia galerii, a przedłużona w ubiegłym miesiącu umowa najmu zakłada relokację i znaczące powiększenie lokalu – do powierzchni ok. 215 mkw., plasując go w piątce największych salonów Komputronik w Polsce. Przedłużona umowa najmu w salonu Komputronik w bielskim Gemini obowiązywać będzie przez kolejnych 7 lat.

Zwiększenie powierzchni oraz przearanżowanie wystroju salonu zapewni klientom dostęp do znacznie bogatszej oferty sprzętu IT, RTV oraz małego i dużego AGD.

– Szacuje się, że obecnie już ok. 1/5 sprzętu elektronicznego Polacy kupują w sieci. Nic nie zastąpi jednak bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą i możliwości obejrzenia „na żywo” produktu, który zamierza się kupić. Fachowa i profesjonalna obsługa salonu Komputronik sprawia, że od początku istnienia bielskiego Gemini, funkcjonuje on tutaj z dużym sukcesem, i jest licznie odwiedzany przez naszych klientów. Przekłada się to również na bardzo dobre wyniki finansowe – salon Komputronik notuje w tym roku wysoki, dwucyfrowy wzrost obrotów w porównaniu z rokiem ubiegłym. Przedłużenie umowy najmu traktujemy jako wyraz dużego zaufania pokładanego w nas jako zarządcy obiektu i cieszymy się, że możemy kontynuować tę obustronnie owocną współpracę – komentuje Krzysztof Brączek, dyrektor Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała.

Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Gemini Park po rozbudowie

Przypomnijmy, ponad rok temu w Gemini Park Bielsko-Biała zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej powierzchnia obiektu sięga obecnie 40 tys. mkw. GLA, na których swoje miejsce znalazło 120 lokali handlowo-usługowych. Po przeprowadzonych zmianach Gemini Park w Bielsku-Białej jest pierwszym obiektem handlowym w regionie, w pełni dostosowanym do potrzeb całych rodzin z dziećmi. W związku z rozbudową i nowymi możliwościami obiektu, pojawiło się w nim kilkudziesięciu nowych najemców, a wielu z nich otworzyło swoje salony po raz pierwszy w tym regionie lub nawet w Polsce.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji.

Za wynajem powierzchni handlowej w Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą centrum.