Galeria Jastrzębie
Galeria Jastrzębie

Upside Property Management, zarządca Galerii Jastrzębie podpisał kolejną umowę najmu. Do grona najemców wkrótce dołączy biuro podróży Itaka.

Punkt sprzedaży usług turystycznych firmy o powierzchni ponad 20 mkw. zlokalizowany będzie na poziomie 0 galerii.

Itaka to jeden z liderów w branży turystycznej, który oferuje wypoczynek w blisko 100 miejscach na całym świecie. Biuro podróży Itaka powstało w 1989 roku. Obecnie sieć składa się z ponad 120 punktów sprzedaży zlokalizowanych w centrach handlowych i przy ulicy. Strategia rozwoju marki to dalsze inwestycje w destynacje i sieć sprzedaży, a także wdrażanie nowych technologii. Obecnie Itaka posiada swoje biura na Gran Canarii, Lanzarote, Fuerteventurze, Teneryfie, w Alicante, Barcelonie, na Majorce oraz w Turcji.

Galeria Jastrzębie to centrum handlowe zlokalizowane w centrum miasta. Na trzech poziomach galerii handlowej znajduje się łącznie 50 sklepów popularnych marek m.in: Reserved, Cropp, Sinsay, Stokrotka, CCC, Deichmann, Wojas, Mohito, Vision Express oraz Grycan. Galeria posiada strefę restauracyjną i dwupoziomowy parking z ok. 150 miejscami postojowymi.

Wśród najemców, którzy podjęli decyzję o pozostaniu w centrum na kolejne lata należą m.in.: Orsay, Esotiq, Apart, Camaieu, Matik, czy Kwadrat.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego, działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.

W ubiegłym roku Upside Property Management sp. z o.o. zadebiutowała na rynku z nowym profilem działalności. Portfolio firmy poszerzyło ofertę o usługę Asset Management czyli wszechstronne zarządzanie aktywami zorientowane na wzrost ich wartości oraz zwrot inwestora.