Galeria Jastrzębie
Galeria Jastrzębie
Galeria Jastrzębie
Galeria Jastrzębie

Upside Property Management, zarządca Galerii Jastrzębie podpisał kolejną umowę najmu. Do grona najemców wkrótce dołączy biuro podróży Itaka.

Punkt sprzedaży usług turystycznych firmy o powierzchni ponad 20 mkw. zlokalizowany będzie na poziomie 0 galerii.

Itaka to jeden z liderów w branży turystycznej, który oferuje wypoczynek w blisko 100 miejscach na całym świecie. Biuro podróży Itaka powstało w 1989 roku. Obecnie sieć składa się z ponad 120 punktów sprzedaży zlokalizowanych w centrach handlowych i przy ulicy. Strategia rozwoju marki to dalsze inwestycje w destynacje i sieć sprzedaży, a także wdrażanie nowych technologii. Obecnie Itaka posiada swoje biura na Gran Canarii, Lanzarote, Fuerteventurze, Teneryfie, w Alicante, Barcelonie, na Majorce oraz w Turcji.

Galeria Jastrzębie to centrum handlowe zlokalizowane w centrum miasta. Na trzech poziomach galerii handlowej znajduje się łącznie 50 sklepów popularnych marek m.in: Reserved, Cropp, Sinsay, Stokrotka, CCC, Deichmann, Wojas, Mohito, Vision Express oraz Grycan. Galeria posiada strefę restauracyjną i dwupoziomowy parking z ok. 150 miejscami postojowymi.

Wśród najemców, którzy podjęli decyzję o pozostaniu w centrum na kolejne lata należą m.in.: Orsay, Esotiq, Apart, Camaieu, Matik, czy Kwadrat.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego, działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.

W ubiegłym roku Upside Property Management sp. z o.o. zadebiutowała na rynku z nowym profilem działalności. Portfolio firmy poszerzyło ofertę o usługę Asset Management czyli wszechstronne zarządzanie aktywami zorientowane na wzrost ich wartości oraz zwrot inwestora.