Centrum handlowe Port Rumia
Centrum handlowe Port Rumia

Obuwie marki Ecco jest już dostępne w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Lokal o powierzchni 136 mkw. otwarto 1 czerwca 2015 roku. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan.

Ecco to jedna z wiodących na świecie marek obuwia, obecna na rynku od 1963 roku. W lokalu o powierzchni 136 mkw. klienci odnajdą szeroki wybór obuwia męskiego i damskiego. W ofercie salonu znajdują się również akcesoria, takie jak torebki, paski oraz portfele.

Szersza oferta handlowa

– Dokładamy starań, aby w naszej galerii handlowej klienci mogli odnaleźć ofertę znanych i cenionych marek. Nowy salon Ecco będzie dziewiątym lokalem w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan, oferującym stylowe obuwie i dodatki. Dzięki temu, goście naszej galerii handlowej z Rumi i okolic, mają dostęp do różnorodnych produktów na każdą okazję – mówi Adam Kozioł, menedżer Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan.

W rumskiej galerii handlowej Auchan klienci mają do dyspozycji blisko 80 sklepów znanych marek. Wśród nich znajdują się takie salony z obuwiem, jak CCC, Centro, Deichmann, Ginno Rosi, Ryłko czy Wojas. Ponadto, w ofercie obiektu znajdują się cenione marki modowe – H&M, Kappahl, Carry, C&A, Camaieu, Promod czy Diverse.

80 sklepów w ofercie centrum

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Do dyspozycji klientów jest blisko 80 sklepów znanych marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Na terenie parku handlowego Port Rumia mieszczą się: galeria handlowa z hipermarketem Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Centrum Handlowe posiada blisko 2100 miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku. Należy do Immochan.