Vivo! Stalowa Wola

Lista najemców centrum handlowego Vivo! Stalowa Wola poszerza się o kolejne marki. Do grona tych, które w ostatnim czasie podpisały umowy najmu powierzchni w stalowowolskim obiekcie dołączyły: Itaka, Play, kolejna – tym razem nie modowa marka LPP – Home&You, czy też lokalny sklep Pretty Woman.

Vivo! to marka należąca do Immofinanz Group, a projekt w Stalowej Woli jest realizowany przez firmę we współpracy z Acteeum Group. Otwarcie centrum handlowego planowane jest na czwarty kwartał 2015 roku.

Szersza oferta handlowa

Home&You to już łącznie szósta marka grupy LPP, która zagości w Vivo! Stalowa Wola. Na powierzchni prawie 300 mkw. zaprezentuje ona swoją ofertę w zakresie wyposażenia wnętrz, w tym szeroki wybór akcesoriów i tkanin do dekoracji wnętrz.

Ofertę obiektu uzupełni także biuro podróży Itaka. Dodatkowo, oferta stalowowolskiego centrum handlowego zostanie wzbogacona o salon operatora sieci komórkowej Play oraz lokalny sklep z odzieżą damską – Pretty Woman.

Tenant mix

– Jednym z naszych głównych założeń jest zaoferowanie przyszłym klientom Vivo! Stalowa Wola możliwe różnorodnej mieszanki najemców. Stąd cieszy nas fakt, że podpisujemy kolejne umowy z najemcami reprezentującymi tak kontrastujące ze sobą oferty. Im bardziej zaawansowane stają się prace budowlane przy naszym obiekcie, tym intensywniejszego charakteru nabierają także negocjacje w zakresie komercjalizacji. A podpisane właśnie umowy są tego kolejnym dowodem – mówi Jacek Wesołowski, Country Manager Development, Immofinanz Group Poland.

Vivo! w Stalowej Woli będzie miało blisko 32 tys. mkw. powierzchni najmu z łącznie ponad 80 sklepami. Immofinanz Group prowadzi tę inwestycję wraz ze spółką Acteeum Group, (podział udziałów w projekcie: 86 proc. Immofinanz Group, 14 proc. Acteeum Group).