Galeria Renova
Galeria Renova

11 czerwca 2015 roku do grona najemców Galerii Renova w Warszawie dołączył sklep sieci dyskontowej KiK, oferującej szeroki asortyment odzieży, akcesoriów, zabawek oraz artykułów gospodarstwa domowego.

Jest to 79. lokal tej sieci w Polsce i zajmuje powierzchnię ponad 560 mkw. Z kolei salon sieci Pepco, który z powodzeniem działa w Galerii od blisko trzech lat, powiększył się o blisko 100 mkw. i obecnie zajmuje 430 mkw. Salon KiK w Galerii znajduje się na parterze.

KiK to jedna z wiodących sieci detalicznych w Europie i jedna z najszybciej rozwijających się. Obecnie pod szyldem KiK działa ponad 3 200 sklepów na terenie 9 państw: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji.

Powiększony salon sieci Pepco działa na pierwszym piętrze galerii. W ofercie sklepu klienci znajdą asortyment typu „odzież i wszystko dla domu”.

– Oferta mody rodzinnej i akcesoriów w Galerii Renova jest obecnie bardzo silnie reprezentowana przez najważniejsze marki z tego segmentu, w tym KiK, Pepco, TXM, Szachownicę, C&A czy Top Secret. W ten sposób realizujemy naszą misję, która polega na zaoferowaniu klientom bardzo szerokiego wachlarza produktów od odzieży po artykuły do domu, a wszystko to w najbardziej atrakcyjnych cenach na rynku – mówi Dorota Beltrani, Asset & Leasing Director w Grupie Napollo, która jest właścicielem centrum.

Galeria Renova, przy ul. Rembielińskiej 20 w warszawie, to kameralne, dwupoziomowe centrum handlowo-usługowe. W obiekcie działają m.in. market spożywczy Stokrotka, drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, a także sieci handlowe C&A, TXM, Szachownica, Pepco, CCC, RTV Euro AGD, 5-10-15 oraz szkoła tańca Egurrola Dance Studio i klub Jatomi Pure Fitness. Klienci Galerii Renova mogą również skorzystać z oferty Poczty Polskiej, fryzjera Lok&Roll, saloniku prasowego Kolporter, dwóch banków, biura podróży, pralni oraz z oferty gastronomicznej (m.in. Cukiernia Sowa, Tito Apetito, Burger Mama). Właścicielem Galerii jest Grupa Napollo.