Marka Courir
Marka Courir

Grupa GO Sport wprowadza na polski rynek francuski format sklepu obuwniczego Courir. Pierwszy sklep tej marki zostanie otwarty 13 czerwca w Galerii Mokotów w Warszawie.

To druga obok sieci sklepów GO Sport marka należąca do francuskiej Grupy GO Sport. Courir prezentuje koncept oferujący sportowe obuwie modowe znanych i cenionych na świecie marek. Oprócz butów, Courir proponuje klientom odzież, a także markowe dodatki i akcesoria.

Sklep Courir w Warszawie zajmie powierzchnię 163 mkw. i położony będzie na pierwszym piętrze Galerii Mokotów.

– Bardzo cieszymy się, że mamy okazję przedstawić Polakom nową markę, która święci sukcesy we Francji. Wierzymy, że również i w naszym kraju Courir przyjmie się wśród klientów podążających za modą sportową. W ofercie sklepu nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Widzimy też, że rynek obuwia sportowego i modowego w Polsce ma ciągle duży potencjał – mówi Dorota Wiaderek, Dyrektor Generalna GO Sport.

Courir to istniejąca od 1980 roku, bardzo popularna i ceniona przez klientów marka. We Francji sieć liczy już 160 sklepów. Celem Courir jest zaspokojenie potrzeb młodych ludzi, lubiących sportową modę i bawiących się nią, przywiązujących dużą wagę do swojego wyglądu oraz pragnących być trendy.

W Courir znaleźć można najpopularniejsze marki: Adidas, Asics, Converse, Courir, Giorgio Armani, Lacoste, Le CoQ Sportif, Majestic, New Balance, New Era, Nike, Puma, Reebok, Timberland, Vans, Mr Lacy i wiele innych.

Courir jest siecią sklepów sportowych o zasięgu międzynarodowym, należącą do Grupy Go Sport – jednego z największych w Europie dystrybutorów artykułów sportowych.