Galeria Malta
Galeria Malta, Neinver

Galeria Malta w Poznaniu pozyskała nowego najemcę restauracyjnego. Nowo otwarty lokal Forni Rossi zaoferuje dania kuchni włoskiej.

Forni Rossi to restauracja poznańskiej firmy, Natuvito sp. z o.o. z Poznania, która prowadzi w Polsce sieć nowoczesnych restauracji samoobsługowych. Ich atutami są włoska kuchnia i dania przyrządzane według tradycyjnych receptur w otwartej kuchni, na oczach klientów.

Nowo otwarta restauracja Forni Rossi znajduje się na drugim poziomie Galerii Malta, zajmując powierzchnię ponad 695 mkw. i jest zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie Pizza Hut. Jak podkreślają przedstawiciele Galerii Malta, jest to wyjątkowe miejsce z uwagi na przeszkloną ścianę z widokiem na jezioro Malta.

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w zachodniej Polsce, którym zarządza firma Neinver. Trzykondygnacyjny kompleks o całkowitej powierzchni 162 tys. mkw. – ze względu na swoje wyjątkowe położenie, w sercu zielonych terenów poznańskiej Malty – zaprojektowany został tak, aby dopasować się do charakteru miejsca, w którym funkcjonuje, wzbogacić je i podkreślić jego wyjątkowość. W Galerii Malta powstało 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe kino Multikino, liczne kawiarnie i restauracje.

Galeria mieści się przy ul. Maltańskiej 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty. Jest położona w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum Poznania.