Stoisko #Oh My Bag
Stoisko #Oh My Bag

Sieć stoisk #Oh My Bag oferujących markowe torebki otwiera piąty punkt sprzedaży w Polsce. Nowa wyspa handlowa marki powstanie w Poznań City Center i będzie zlokalizowana na poziomie 1, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Reserved.

Obecnie stoiska #Oh My Bag można znaleźć m.in. w łódzkiej Manufakturze, w Silesia City Center w Katowicach, w Blue City w Warszawie. Wyspy handlowe sieci mają powierzchnię 9 metrów kwadratowych.

Ponad 20 kolorów, 4 modele i nieskończona ilość możliwości kompozycji torebki. To wszystko od 11 czerwca można znaleźć na nowym stoisku #Oh My Bag w Poznań City Center. Marka oprócz kultowych toreb Obag oferuje produkty marki Fullspot i OPS Objects. To już piąta wyspa marki w Polsce.

Sekret międzynarodowego sukcesu produktów tkwi w ich personalizacji. Klientki same tworzą torbę swoich marzeń. Najpierw wybierają model – O bag standard, O bag mini, O basket lub O pocket. Następnie muszą podjąć decyzję co do koloru, a także dobrać uchwyty lub paski z różnych materiałów. Całość doskonale uzupełniają różnokolorowe organizery i ciekawe akcesoria. Wszystkie torby wykonane są ze specjalnego, lekkiego, tworzywa EVA, które jest wytrzymałe i wodoodporne.

Na stoisku #Oh My Bag w Poznań City Center kupić można także inne akcesoria marki Fullspot, takie jak okulary O sun, zegarki O clock czy bransoletki O bracelet – również w pełni personalizowane. Uzupełnieniem oferty jest biżuteria włoskiej marki OPS Objects: oryginalne naszyjniki, bransoletki, zegarki oraz etui na telefony wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Sieć Oh My Bag oferuje produkty marek jak Fullspot, Zozo Design, Mr&Mrs Fragrance. Zajmuje się sprzedażą toreb O Bag, które są tworzone według projektów własnych klientów.