Korona Kielce
Korona Kielce

Badura to marka obuwia i galanterii skórzanej, która w Galerii Korona Kielce obecna jest od ponad 2 lat. Sklep zajmuje 64 mkw. powierzchni i zlokalizowany jest na poziomie 0. Badura uzupełnia ofertę Galerii Korona Kielce w branży obuwie i akcesoria, reprezentowaną przez takie marki, jak: CCC, Deichmann, Ecco, Heavy Duty, Kornecki, Ryłko, Wojas.

– Zmiany, które zachodzą w Galerii Korona Kielce to część procesu rekomercjalizacji, poprzez który chcemy zapewnić naszym klientom jeszcze bardziej atrakcyjną i zróżnicowaną ofertę. Część sklepów przejdzie modernizację. Cieszymy się, że Badura będzie z nami przez kolejne 5 lat – mówi redakcji Retailnet Michał Góźdź, dyrektor zarządzający Galerią Korona Kielce.

Polski producent obuwia Badura aktualnie prowadzi sieć 45 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Od początku tego roku sieć wzbogaciła się o nowy salon w nowej części rozbudowanego centrum handlowego Atrium Copernicus w Toruniu oraz o salon w oddanym niedawno do użytku centrum handlowym Tarasy Zamkowe w Lublinie. Co roku sieć Badura powiększa się o kilkanaście nowych salonów. Marka będzie rozwijana w miastach liczących ponad 200 tys. mieszkańców.

– Poszukujemy atrakcyjnych lokali tylko w centrach i galeriach handlowych. Średnia powierzchnia handlowa naszych salonów to 80 mkw. – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Rafał Nowak, dyrektor handlowy ds. rozwoju, Badura SA.

Na liście zaplanowanych otwarć w najbliższym czasie jest m.in. start salonu w Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze. Nowy sklep ruszy wraz z otwarciem centrum 29 kwietnia 2015 r. i będzie miał 80 mkw. powierzchni.

Galeria Korona Kielce to ponad 37 tys. mkw. powierzchni najmu, na której działa 150 punktów handlowych, usługowych, kawiarni i restauracji. Galeria może pochwalić się szeroką ofertą rozrywkową i sportową obejmującą między innymi Multikino, Jatomi Pure Fitness – Platinum oraz klub Squash Korona. Dla wygody rodzin z dziećmi na terenie obiektu działa również Szkoła Językowa wraz z bawialnią Happy Land. Klienci mają do swojej dyspozycji 1000 miejsc na wielopoziomowym parkingu. Do największych wyróżników obiektu należy jego lokalizacja – w centrum miasta, 250 m od Rynku i głównego deptaka oraz nowoczesna architektura.