Galeria Warmińska
Galeria Warmińska

Do grona najemców Galerii Warmińskiej w Olsztynie dołączyła marka Stefanel. Salon z modą dla kobiet o powierzchni 60 mkw. usytułowany będzie na poziomie pierwszym w Galerii Warmińskiej.

Dyrektor marki Stefanel Polonia Renata Ciszewska poinformowała, że sklep w Galerii Warmińskiej będzie 19. sklepem tej marki w Polsce.

– Sklep w Olsztynie będzie nieco odmienny od pozostałych salonów, będzie bardziej butikowy. Asortyment będzie porównywalny z ofertą innych salonów firmowych – mówi Renata Ciszewska.

Karol Semik manager do spraw komercjalizacji w spółce MGC Inwest podkreśla, że tej ekskluzywnej marki nie ma na lokalnym, olsztyńskim rynku.

– Otwarcie Stefanel będzie wzbogaceniem naszej oferty w klasie premium, bardzo nas cieszy że marka Stefanel postawiła na Galerię Warmińską, która posiada komplementarną ofertę dla wymagających klientów – podkreśla Karol Semik.

Stefanel to włoska marka, która istnieje od 50 lat. Jak podkreśliła Renata Ciszewska „ubiera ona kobietę w sposób ekstremalnie komfortowy, nie rezygnując przy tym z kobiecości i elegancji”.

Galeria Warmińska oferuje 170 sklepów. Wśród najemców w obiekcie znajdują się sklepy m.in. takich marek, jak: Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay, H&M, Intersport, Piotr i Paweł, Multikino, Tommy Hilfiger, Diverse, Orsay, Carry, Solar, TK Maxx, Deni Cler, Vistula, Wólczanka, Giacomo Conti, Simple, Bytom, Lavard, Ecco, Ryłko, Triumph, Esotiq, Douglas, Sephora, Rossmann, Smyk Megastore, Empik, CCC, Deichmann, W. Kruk, Apart, Yes, Swiss. W Galerii Warmińskiej znajduje się także klub Kinetic Fitness o powierzchni 1,7 tys. mkw.