Salon Puccini
Salon Puccini

Galanteria skórzana i bagaże podróżne – to asortyment polskiej marki Puccini. Wykonane z włoskich skór produkty można kupić w nowo otwartym salonie w Galerii Krakowskiej.

Nowo otwarty lokal marki znajduje się na poziomie -1 i ma 71 mkw. powierzchni. Jest to pierwszy salon sieci uruchomiony w tym roku i trzeci, po Bonarka City Center i Factory Kraków, zlokalizowany w Krakowie.

W salonie można znaleźć m.in. ręcznie wykonane teczki, kosmetyczki, torebki damskie i obuwie, a także walizki, kuferki, torby na kołach, torby na laptop oraz torby na garderobę.

Obecnie sieć Puccini rozwijana jest w największych miastach w Polsce. Aktualnie łącznie działa 17 sklepów. Wszystkie zlokalizowane są w centrach i galeriach handlowych. Sieć jest obecna także w centrach wyprzedażowych (w centrach Factory w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz w Fashion House w Piasecznie).

Galeria Krakowska została otwarta w 2006 roku, szybko stając się najpopularniejszym obiektem handlowym w całej Małopolsce. Położona jest w centrum Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego. Dzięki świetnemu połączeniu z Dworcem Głównym PKP i autobusowym, z linią komunikacji miejskiej, z portem lotniczym Balice oraz największemu w centrum parkingowi jest najdostępniejszym miejscem Krakowa i turystyczną bramą miasta.

Obszar oddziaływania Galerii Krakowskiej obejmuje ponad 1,3 mln. mieszkańców woj. małopolskiego. Łączna powierzchnia 270 punktów handlowych położonych na 3 poziomach wynosi 60 tys. mkw., a także 4,5 tys. mkw. powierzchni biurowych.

Salon Puccini
Salon Puccini