CH Forum w Gliwicach
CH Forum w Gliwicach

Dynamicznie rozwijająca się polska marka odzieżowa – Pako Lorente – otworzyła swój najnowszy salon w CH Forum. Sklep o powierzchni 120 mkw. jest pierwszym tej firmy w Gliwicach.

Kolorystyka oraz design salonu Pako Lorente, podobnie jak innych, utrzymane są w klasycznym stylu dającym poczucie ekskluzywności. Dominujące kolory to czarny, biały i szary, które razem tworzą spójną całość oraz wpływają na elegancki wygląd przestrzeni sklepowej. Przemyślany układ wyposażenia sprawia, że poruszanie się po sklepie jest intuicyjne.

Pako Lorente istnieje na rynku polskim od 2006 roku. Założycielami firmy są Artur Magiera i Rafał Chrapkowicz. Obecnie w kraju funkcjonuje około 40 firmowych salonów, a za granicą kolekcje dostępne są na Ukrainie, Słowacji, Węgrzech, w Norwegii i Szwajcarii, Czechach.

Pako Lorente definiuje swoją grupę docelową jako wymagających mężczyzn, którzy cenią sobie dobrą jakość w przystępnej cenie, otwierają się na modę i trendy. Klienci Pako Lorente mają do wyboru stylizacje na każdą okazję: zaczynając od klasycznych i biznesowych, po casualowe.

Forum to centrum handlowo-rozrywkowe położone w ścisłym centrum Gliwic. 43 tys. mkw. powierzchni handlowej i 140. najemców czyni z niego jedno z największych na Górnym Śląsku i w Zagłębiu. Świetna lokalizacja, doskonałe połączenie z siecią drogową i transportem publicznym oraz rzesza lojalnych klientów to główne czynniki sukcesu CH Forum.

70 proc. najemców Forum to marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym tak znane firmy jak: Zara, Bershka, Centro, Cubus, Douglas, H&M, KappAhl, Pull&Bear, Reserved, Rossmann, Sephora, Stradivarius, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: Home&You, RTV Euro AGD,. Część rozrywkowa Forum to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City oraz klub sieci Jatomi Fitness. Strefa restauracyjna „Pod chmurami” o oryginalnej architekturze i stylistyce to przyjemne miejsce spotkań mieszkańców Gliwic, dodatkowo stanowiące o atrakcyjności rynkowej centrum handlowego.

Właścicielem CH Forum w Gliwicach jest Deka Immobilien GmbH. Zarządcą centrum handlowo-rozrywkowego Forum Gliwice jest międzynarodowa firma doradcza JLL (d. Jones Lang LaSalle).