vendero insert ecommerce

Wrocławska spółka InsERT, lider sprzedaży wśród producentów systemów dla MSP, wprowadza na rynek rozwiązanie dające setkom tysięcy firm dostęp do e-biznesu.

Aplikacja vendero umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo błyskawiczne założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu WWW.

“InsERT już 23 lata skupia się na potrzebach małych i średnich firm, które wspiera oprogramowaniem ułatwiającym codzienną pracę i rozwój. Cieszę się, że wraz ze zmieniającą się rzeczywistością biznesową i strukturą samego handlu, możemy zaoferować naszym klientom praktyczny produkt, który umożliwia działalność w przestrzeni Internetu” – mówi Jarosław Szawlis, prezes InsERT S.A.

Wykorzystać potencjał e-commerce

System vendero pozwala nawet niewielkim firmom w prosty i wygodny sposób zaistnieć z biznesem w Internecie. Aplikacja otwiera drzwi do e-handlu użytkownikom systemów z linii InsERT GT lub InsERT nexo, które są używane w codziennej działalności przez ponad 1/3 małych firm handlowych w Polsce.

“Oferta skierowana jest do przedstawicieli wszystkich branży. Na razie, w ramach programów pilotażowych, skorzystało z niej ok. 300-400 firm. Branża e-commerce dynamicznie się rozwija, ale wiele, zwłaszcza mniejszych firm, nie korzystało dotychczas z potencjału jaki daje obecność w wirtualnym świecie. Chcemy im to ułatwić” – komentował podczas dzisiejszej konferencji prasowej Jarosław Szawlis.

Szybkie wejście do sprzedaży w sieci

Dzięki vendero, szybko i łatwo, bez specjalistycznej wiedzy na temat tworzenia stron WWW, można założyć i uruchomić sklep internetowy, witrynę z ofertą lub firmowy serwis. Intuicyjny kreator prowadzi użytkownika krok po kroku do gotowej witryny w ciągu zaledwie kilku minut. Wystarczy wybrać jeden z szablonów graficznych, liczbę podstron i elementy, które mają się na nich znaleźć. Gotowe szablony oraz widgety pozwalają dostosować witrynę do indywidualnych preferencji, a zawartość, układ i kolorystyka serwisu mogą być w dowolnym momencie modyfikowane. Powstałym w ten sposób serwisem można zarządzać z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

[fve]https://youtu.be/Z9E5BYf6E4E[/fve]

“Stworzenie vendero było strzałem w dziesiątkę. To rozwiązanie, które m.in. integruje system handlowy z platformą sklepu internetowego. Otwiera przed firmami dostęp do sprzedażowej aktywności w sieci” – mówi Tadeusz Gruszczyński właściciel firmy zajmującej się bezpośrednim importem produktów naturalnych i ekologicznych z Krety. Firma uczestniczyła w przedsprzedażowych testach i planuje zastosowanie vendero do prowadzenia e-sklepu.

Zsynchronizowana baza danych

Użytkownicy aplikacji otrzymują dostęp do dokładnych zestawień zamówień, co pozwala w każdym momencie sprawdzić, na jakim etapie realizacji znajduje się dany zakup – i to zarówno po stronie klienta, jak i administratora sklepu. Dzięki integracji z Subiektem wszystkie wybrane towary i usługi z systemu handlowego automatycznie pojawiają się w sklepie, a każde złożone zamówienie trafia do Subiekta.

“Dla nas bardzo istotne jest, że vendero na bieżąco synchronizuje stany magazynowe z dostępnością produktów po stronie klienckiej sklepu internetowego. Wszystkie informacje o towarach, łącznie z opisami i zdjęciami, przechowujemy w jednym miejscu, w bazie danych Subiekta, co eliminuje czasochłonne i kosztowne czynności związane z wyeksponowaniem produktów na stronie WWW”  – podkreśla Tadeusz Gruszczyński.

Bogaty wybór płatności online

Zwraca też uwagę na zasady licencji. “W vendero spotkaliśmy się z korzystną formą licencjonowania. Nie musimy się martwić o połączenie kilku elementów, jak system handlowy, hosting, sklep WWW, obsługa wysyłek itp. – wszystko mamy w jednym pakiecie. To idealne rozwiązanie dla klienta z niewielkim budżetem i brakiem technicznej wiedzy, który w bardzo krótkim czasie chce uruchomić, działający 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, sklep internetowy” – podsumowuje Tadeusz Gruszczyński.

System vendero umożliwia wybór wielu rodzajów płatności, w tym szybkich płatności internetowych PayU. Mechanizm powiadomień pomaga utrzymać bezpośredni kontakt z klientami i na bieżąco informować ich np. o stanie realizacji zamówienia.

vendero dostępne jest w abonamencie rocznym, zarówno w wersji pudełkowej – dla sklepu do 1000 produktów, jak i w wersji elektronicznej – dla firmowego serwisu, witryny z ofertą 1000 lub 3000 produktów, sklepu z 1000 lub 3000 produktów. Posiadacze aktywnego abonamentu do Subiekta nexo lub GT mogą bezpłatnie skorzystać z firmowego serwisu WWW.