Salon The North Face
Salon The North Face

Silesia City Center w Katowicach poszerza swoją ofertę sportową. Do grona najemców dołączył właśnie The North Face.

Silesia City Center umacnia swoją ofertę sportową na regionalnym rynku. Portfolio najemców zasilił właśnie jeden z największych w regionie salonów The North Face. Marka została wprowadzona do Silesii w efekcie rekomercjalizacji. Dla Silesii jest to już 12. salon z ubraniami i dodatkami sportowymi.

Najemcy sportowi w Silesii

Lista najemców sportowych Silesii obejmuje dziś 4F, Adidas, Burton Kosmos, Intersport, Jack Wolfskin, Nike, New Balance, Puma, Reebok, Salomon i Sizeer. To jedna z najszerszych ofert tego segmentu wśród śląskich galerii handlowych.

The North Face w Silesia City Center jest drugim po Bielsku-Białej miejscem, w którym marka zdecydowała się na otwarcie swojego concept store. W jego ofercie znalazła się odzież górska, plecaki wyprawowe, obuwie trekkingowe, jak również akcesoria podróżnicze.

– Pojawienie się The North Face podnosi atrakcyjność nie tylko naszej oferty sportowej, ale także oferty całej galerii. Z jednej strony po raz kolejny zyskujemy rozpoznawalny, światowy brand, z drugiej markę, która w swoim rozwoju w regionie postawiła na Silesię – mówi Piotr Gajda, dyrektor Silesia City Center.

Format Concept Store

Przedstawiciel Silesii zwraca także uwagę na jeszcze jeden aspekt pojawienia się The North Face. To już kolejna marka, która zdecydowała się na uruchomienie w Silesii swojego concept store.

– Silesia coraz częściej staje się miejscem debiutu nowych i ciekawych konceptów handlowych znanych marek. Showroomy, concept stores czy pop-upy stanowią już blisko 5 proc. naszej oferty. Pod tym względem jesteśmy regionalnym liderem – mówi Piotr Gajda.

Nowy salon The Norh Face ma powierzchnię 118 mkw. i znajduje się przy Al. Rybnickiej 58 w Silesia City Center.