Multipleks Cinema3D
Multipleks Cinema3D

Sieć multipleksów kinowych Cinema3D zmienia wizerunek i architekturę wnętrz w swoich kinach. Pierwszym kinem, w którym wdrożony zostanie nowy design będzie multipleks w Gorzowie Wielkopolskim.

Jak podkreśla zarząd spółki, operator zdecydował się na wprowadzenie nowego wizerunku wnętrz w swoich multipleksach z kilku powodów.

– Mamy świadomość, że oprócz zastosowania najlepszych rozwiązań kinotechnicznych, bogatego repertuaru oraz wydarzeń alternatywnych, trzeba tworzyć odpowiednią atmosferę. Dlatego po pięcioletniej działalności marki, przyszedł czas na nową jakość w wystroju naszych kin nowy koncept to nie tylko lifting, ale i wykreowanie zupełnie innej atmosfery korzystania z rozrywki w naszych kinach. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, możemy np. w prosty sposób zmienić przestrzeń foyer w miejsce, eventowe – mówi Jarosław Pantol, wiceprezes Cinema3D.

Myślą przewodnią i główną inspiracją w projekcie kina w Gorzowie jest kosmos i wielkowymiarowość – czyli kluczowe elementy identyfikacji wizualnej marki Cinema3D. Widzowie odnajdą różnorodne nawiązania do kosmosu min. sufit imitujący niebo nocą, obraz galaktyki, podłogę i ściany rozświetlone diodami led, Krzywizny symbolizują przejścia pomiędzy poziomami. Zaskakujący okaże się również korytarz – złudzeniem optycznym jakby wprowadzający w ukryty wymiar.

Projektanci przy tworzeniu aranżacji nowego kina, sięgnęli po rozwiązania indywidualne, by zapewnić widzom kina unikatową przestrzeń. Cinema3D stawia w nowych realizacjach na swobodną i kreatywną zabawę kształtami, materiałami i oświetleniem. Wystrój wnętrz skierowany jest do młodych i dynamicznych odbiorców, którzy z pewnością doceniają nowoczesne rozwiązania.

Przypomnijmy Cinema3D to sieć nowoczesnych multipleksów kinowych, działających na polskim rynku od 2010r. Firma od początku swojej działalności, koncentruje się na realizacji multipleksów kinowych lokowanych na terenie galerii i centrów handlowych w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców W ciągu niespełna 5 lat marka Cinema 3D znalazła się w gronie liderów rynku kinowego w Polsce.

Multipleks Cinema3D
Multipleks Cinema3D