Cinema3D
Cinema3D

W czerwcu 2015 roku do oferty Multikino Media dołączy szóste już kino należące do sieci Cinema 3D w Świnoujściu. Tym samym w ofercie brokera znajduje się obecnie 55 kin, w tym 39 multipleksów.

Z końcem czerwca, sieć multipleksów Cinema3D, otworzy kino w galerii Corso w Świnoujściu. W czterosalowym kinie zastosowano najnowocześniejszy system projekcji DeptQ 3D. Kino w Świnoujściu będzie 6. multipleksem sieci. Obejmuje ona miasta: Biała Podlaska, Kalisz, Kłodzko, Leszno, Świdnica oraz Świnoujście. Wszystkie kina obsługiwane są przez Multikino Media.

W ofercie brokera znajduje się obecnie 55 kin, w tym dwie sieci: Multikino i Cinema 3D oraz 20 kin niezależnych: kina wchodzące w skład Małopolskiej Sieci Kin Cyfrowych, mazowieckie kina: Atlantic, Luna, Muranów, Kino Bajka.

Multikino Media sp. z o.o. to firma wyodrębniona w 2012 roku w ramach struktury Grupy Multikino. Oferta spółki składa się z działalności brokerskiej w zakresie sprzedaży reklamy kinowej (centralnej i lokalnej), sponsoringu i akcji specjalnych oraz sprzedaży korporacyjnej obejmującej organizację konferencji w kinach oraz sprzedaż kuponów. Świadczone usługi obejmują również obsługę kin spoza sieci Multikino i Silver Screen. Multikino Media, w związku ze 100 proc. cyfryzacją sieci kin Multikino, zapewnia innowacyjne rozwiązania w zakresie reklamy kinowej. W 2012 roku broker reklamowy Multikino Media na podstawie badania „Media&Marketing Polska” zrealizowanego przez MB SMG/KRC został uznany niezaprzeczalnym liderem na polskim rynku reklamy kinowej.