Wnętrze Galerii Raj
Wnętrze Galerii Raj

Galeria Raj w Dębicy zyskuje prestiżowego najemcę z branży RTV/AGD i multimedia – salon Media Expert. Firma Astral sp. z o.o. współwłaściciel sieci Media Expert właśnie przejęła w użytkowanie lokal o powierzchni ponad 600 mkw.

Umowę z Astral sp. z o.o. współwłaścicielem sieci Media Expert podpisała IVS Grupa – właściciel Galerii Raj w Dębicy. Obecnie trwają prace związane z przystosowaniem lokalu na potrzeby konceptu salonu Media Expert.

Szersza oferta w Galerii Raj

– Podpisana umowa oznacza powrót sklepu z branży RTV/AGD i multimedia do Galerii Raj w najlepszym stylu. Media Expert to renomowana marka, potwierdzają to nagrody i wyróżnienia dla tej sieci, a także kilkunastoletnie doświadczenie na polskim rynku. Dlatego asortyment wzbogacony o szeroki wybór telewizorów, laptopów, tabletów, aparatów fotograficznych, a także produktów AGD z pewnością zadowoli klientów Galerii Raj – mówi redakcji Retailnet Joanna Bujak, menedżer ds. najmu IVS Grupa.

Salon Media Expert to kolejna marka, która w ostatnim czasie dołączyła do grona najemców Galerii Raj. Swój sklep otworzy tu firma odzieżowa Medicine – everyday therapy a także lider branży DIY w Polsce – Bricomarché „dom i ogród”.

Dynamicznie rozwijająca się sieć Media Expert istnieje na rynku od 2002 r. W 2012 r. Media Expert uruchomił internetowy kanał sprzedaży. Na terenie całego kraju sklepy sieci Media Expert obecne są w niemal 300 miastach. Zatrudnionych jest w nich prawie 4 tys. pracowników.

Inwestor Galerii Raj

Galeria Raj w Dębicy jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym w mieście. Funkcjonując od 1999 roku osiągnęła wysoką pozycję na lokalnym rynku branżowym, proponując klientom szeroką ofertę handlową, od dużych salonów znanych marek jak CCC, Deichmann, Rossmann, Pepco, Orsay, Cotton Club, Quiosque, Top Secret, Coccodrillo, 5.10.15, aż po małe butiki lokalnych firm i punkty usługowe. Swoją działalność prowadzi tu również Kaufland. Właścicielem Galerii Raj w Dębicy jest – funkcjonująca od 1997 roku na rynku nieruchomości komercyjnych – IVS Grupa. Inwestor specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych aglomeracjach miejskich.