Kolekcja Pepe Jeans
Kolekcja Pepe Jeans

17 czerwca 2015 roku nastąpiło otwarcie kolejnego salonu w Ptak Outlet. Na powierzchni 113 mkw. swoje produkty oferuje firma Pepe Jeans London. Oferta sieci to przede wszystkim odzież denim

Ta popularna brytyjska marka powstała w 1973 r. i szybko stała się jednym z niekwestionowanych liderów na rynku odzieży denim i casualowej. Nowo otwarty sklep znajduje się w lokalu nr 77 w Ptak Outlet w Rzgowie.

– Pepe Jeans London to obok Big Star, Cross Jeans, Tommy Hilfiger czy Tom Tailor kolejny salon oferujący w Ptak Outlet odzież jeansową. Dążymy do systematycznego poszerzania naszej propozycji o kolejne światowe marki. Tym samym wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów, oczekujących dostępu do najlepszych marek w cenach niższych o 30 proc. do 70 proc. od cen tych samych produktów w sklepach i galeriach handlowych. Obecnie w Polsce działa 17 salonów Pepe Jeans London. Tym bardziej cieszymy się ze współpracy z tak rozpoznawalną na rynku marką – mówi Magdalena Malczyńska, dyrektor Ptak Outlet.

– Ptak Outlet systematycznie zwiększa liczbę nowych marek, a tym samym atrakcyjność obiektu, zarówno dla klientów jaki potencjalnych najemców centrum. Tylko w tym roku w Ptak Outlet swoje sklepy otworzyło 9 nowych firm, a kolejne wyrażają chęć dołączenia do grona najemców – dodaje.

Ptak Outlet to pierwsze i jedynie w regionie łódzkim centrum wyprzedażowe z gwarantowaną całoroczną obniżką cen od -30 proc. do -70 proc. w porównaniu do innych centrów handlowych.
Ptak Outlet zlokalizowany jest w Rzgowie koło Łodzi przy drodze krajowej nr 1 i zbiegu autostrady A1 (Gdańsk – Katowice) oraz drogi ekspresowej S8 (Białystok – Warszawa – Wrocław).