Media Expert w Galerii Jastrzębie
Media Expert w Galerii Jastrzębie

Galerii Jastrzębie 18 czerwca nastąpiło oficjalne otwarcie salonu Media Expert. Nowy najemca, jeden z liderów branży RTV, AGD, Multimedia w Polsce zajął powierzchnię 1050 mkw. na poziomie +2 obiektu.

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na polskim rynku od ponad 10 lat. W swojej szerokiej ofercie posiada najnowsze produkty: telewizory Smart, laptopy, tablety, smartfony, foto, RTV i AGD.

Galeria Jastrzębie, której właścicielem i zarządcą jest Upside Property, to centrum handlowe zlokalizowane w środku miasta. Na trzech poziomach galerii handlowej znajduje się łącznie 50 sklepów popularnych marek m.in: Reserved, Cropp, Sinsay, Stokrotka, CCC, Deichmann, Wojas, Mohito, Vision Express oraz Grycan. Galeria posiada strefę restauracyjną i dwupoziomowy parking z ok. 150 miejscami postojowymi.

Galeria Jastrzębie wraz z bogatą ofertą zakupowo – usługową cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród jej klientów, mieszkańców Jastrzębia Zdroju, jak i przedsiębiorców. Obiekt stanowi doskonałe uzupełnienie funkcjonujących w mieście sklepów oraz punktów usługowych. Popularność galerii znajduje swoje odzwierciedlenie zarówno w obrotach najemców, niewielkiej liczbie przeprowadzonych rekomercjalizacji, ale także ilości zainteresowanych dołączeniem do projektu.

Media Expert w Galerii Jastrzębie

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego, działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.

W ubiegłym roku Upside Property Management sp. z o.o. zadebiutowała na rynku z nowym profilem działalności. Portfolio firmy poszerzyło ofertę o usługę Asset Management czyli wszechstronne zarządzanie aktywami zorientowane na wzrost ich wartości oraz zwrot inwestora.