Salon Ecco
Salon Ecco

Ecco, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, otworzyła swój pierwszy na świecie salon z artykułami skórzanymi – Ecco Leather Goods. Na 45 mkw. powierzchni w Galerii Krakowskiej na poziomie 0, znajdzie się szeroki wybór toreb i akcesoriów z najwyższej jakości skór i materiałów.

Ecco jest duńską marką, która od momentu założenia w 1963 roku kojarzona jest z nowoczesną technologią i designem idealnie współgrającym z najlepszymi tradycjami obuwniczego fachu. Marka, poza obuwiem, projektuje również torby, paski, czy portfele. Obecnie marka zdecydowała się na otwarcie pierwszego na świecie salonu z galanterią skórzaną w formacie Leather Goods.

Produkty brandu są sprzedawane na 87 rynkach w 1 177 sklepach sieci na całym świecie. Grupa Ecco jest spółka rodzinną i miejscem pracy dla 19 500 pracowników na całym świecie.

Galeria Krakowska została otwarta w 2006 roku. Dzięki świetnemu połączeniu z Dworcem Głównym PKP i autobusowym, z linią komunikacji miejskiej, z portem lotniczym Balice oraz największemu w centrum parkingowi jest najdostępniejszym miejscem Krakowa i turystyczną bramą miasta. Obszar oddziaływania Galerii Krakowskiej obejmuje ponad 1,3 mln. mieszkańców woj. małopolskiego. Łączna powierzchnia 270 punktów handlowych położonych na 3 poziomach wynosi 60 tys. mkw., a także 4,5 tys. mkw. powierzchni biurowych.

Salon Ecco
Salon Ecco