Salon Superdry
Salon Superdry

Angielska marka Superdry 19 czerwca otworzyła pierwszy salon w Polsce. Sklep znajduje się w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy, na poziomie 1.

Superdry w tym roku oprócz salonu w Złotych Trasach, uruchomi również punkt sprzedaży w galerii handlowej Magnolia Park we Wrocławiu.

Superdry to marka odzieżowa, którą wyróżnia wysoka jakość i dbałość o wykończenie. W jej ofercie znajdują się t-shirty, koszulki polo, topy, denim, sukienki, kurtki, koszule, dzianiny, obuwie, a także szeroka gama toreb i akcesoriów.

Pierwszy firmowy sklep został otwarty w 2004 roku w Londynie. Obecnie ubrania z metką Superdry sprzedawane są w 161 sklepach na Wyspach Brytyjskich i w Irlandii oraz w 22 innych krajach na całym świecie. Ubrania marki noszą takie gwiazdy jak: David Beckham, Kate Moss, Zac Efron czy Helena Christensen.

Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 hektara. Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino oraz szereg punktów usługowych.

W centrum działa czteropoziomowy podziemny parking na 1,2 tys. samochodów.