sofort poczta kwiatowa

SOFORT Banking rozpoczął współpracę z Pocztą Kwiatową, polskim liderem w zakresie dostawy kwiatów. SOFORT umożliwia przeprowadzenie transakcji, zarówno w złotych, jak i w Euro.

W Polsce, Poczta Kwiatowa jest wyłącznym przedstawicielem największej międzynarodowej sieci wysyłającej kwiaty na zamówienie – Interflory. Dzięki ponad 1000 kwiaciarni w Polsce i współpracy z przeszło 100 000 na świecie, firma ustanawia ogólnokrajowe trendy w zakresie florystyki.

Szybkie przelewy internetowe

“Poczta Kwiatowa to dla nas kolejny, bardzo ważny partner na polskim rynku. W związku z tym, że aż 63% polskich konsumentów korzystało z szybkich przelewów internetowych, jako metody płatności, współpraca z rodzimymi liderami branży e-commerce, jest kluczowym kierunkiem naszego rozwoju. Mamy nadzieję, że dzięki kooperacji rozpoczętej pomiędzy firmami, wysyłanie kwiatów stanie się jeszcze łatwiejsze i bardziej przyjemne” – powiedziała Dagmara Kruszewska, Country Manager SOFORT GmbH

Chcąc skorzystać z SOFORT Banking w trakcie wysyłania kwiatów online, wystarczy wskazać SOFORT, jako metodę płatności. Kolejnym krokiem jest wybór własnego banku oraz wpisanie loginu i hasła w bezpiecznie szyfrowanym formularzu. Oczywiście operacja musi następnie zostać zatwierdzona kodem weryfikacyjnym TAN. W efekcie przelew jest automatycznie realizowany przez bank klienta.

30 tys. e-sklepów

Dzięki temu SOFORT Banking ułatwia oraz skraca czas wykonywania płatności internetowych, ponieważ nie wymaga żadnej dodatkowej rejestracji. SOFORT GmbH jest jedną z najszybciej rozwijających się metod płatności. Został już zintegrowany w ponad 30 000 sklepów w 13 europejskich krajach. Tylko w pierwszym kwartale 2015 roku firma zanotowała 40% wzrost w porównaniu do analogicznego okresu w 2014 roku. Polska była jednym z liderów tego sukcesu.

Poczta Kwiatowa jest liderem w branży wysyłki kwiatów na polskim rynku. Firma jest bardzo dobrze rozpoznawalna i znana z szybkich dostaw – nieprzekraczających 4 godzin. Asortyment w Poczcie Kwiatowej stanowią zarówno kompozycje florystyczne, jak i ekskluzywne oraz pomysłowe podarunki czy kosze prezentowe.

Dzięki systemowi płatności SOFORT Banking oraz SOFORT Paycode, spółka SOFORT GmbH oferuje nowoczesne rozwiązania dla bezpiecznych zakupów towarów i produktów cyfrowych w Internecie. Przedsiębiorstwo to z siedzibą w Gauting koło Monachium, jest częścią Klarna Group, wiodącego europejskiego dostawcy usług płatniczych. Ze swoim produktem SOFORT Banking jest liderem na niemieckim rynku pośrednictwa w przelewach bezpośrednich. Miesięcznie ponad 30 000 sprzedawców e-commerce realizuje więcej niż 3 mln transakcji za pośrednictwem SOFORT Banking. Poza Polską, usługa ta oferowana jest również w: Austrii, Belgii, Czechach, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemczech, na Słowacji, w Szwajcarii, na Węgrzech, w Wielkiej Brytanii i we Włoszech.