Korona Kielce
Korona Kielce

Do grona najemców Galerii Korona Kielce dołączył NC+ firmowy salon platformy telewizyjnej. Lokal o powierzchni 33 mkw. znajduje się na poziomie +1.

– W Galerii Korona Kielce prowadzony jest proces rekomercjalizacji, uwzględniający zmieniające się trendy i zwyczaje konsumenckie. Zestaw marek, usług i funkcji rozrywkowych odświeżany jest w taki sposób, aby galeria była atrakcyjna dla klientów – mówi redakcji Retailnet Michał Góźdź, dyrektor zarządzający Galerią Korona Kielce.

Galeria Korona Kielce powstała w 2012 roku. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 150 sklepów znanych i wiodących na rynku marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Na terenie galerii znajdują się również supermarket Piotr i Paweł oraz Krakowski Kredens oferujący produkty spożywcze wysokiej jakości.

Dla klientów przewidziano 1000 miejsc parkingowych. Galeria może pochwalić się szeroką ofertą rozrywkową i sportową obejmującą między innymi Multikino, Kino 7D, Jatomi Pure Fitness – Platinum oraz klub Squash Korona. Dla wygody rodzin z dziećmi na terenie obiektu działa również Szkoła Językowa wraz z bawialnią Happy Land.