Galeria Tarnovia, Tarnów
Galeria Tarnovia, Tarnów

Multiplex kinowy Cinema 3D wchodzi do centrum handlowego Galeria Tarnovia. Przedstawiciele firm TK Development oraz Cinema3d SA porozumieli się w temacie współpracy w Tarnowie.

– W planach naszej spółki jest dynamiczny rozwój sieci kin w najbliższych latach. Marka pod szyldem Cinema3D jest obecnie najszybciej rozwijają się siecią kinową w Polce. Decyzja o ulokowaniu naszego kolejnego kina w Galerii Tarnovia była poprzedzona szerokimi analizami. W 120 tysięcznym mieście, jakim jest Tarnów, nie ma wielosalowego multipleksu kinowego. Jesteśmy przekonani, że otwarcie kina w Galerii Tarnovia spotka się z dużym zadowoleniem klientów centrum. W wielosalowym kinie, będziemy mogli zaprosić widzów na ponad 200 premier filmowych w ciągu roku. – mówi Jarosław Pantol, wiceprezes sieci Cinema3d SA.

Pośród nowych założeń komercyjnych Galerii Tarnovia znalazły się zmiany w ofercie handlowej. Wymianie uległ operator spożywczy – otwarcie Carrefour Market miało miejsce w listopadzie 2014. Wzmocniono branżę modową na parterze Galerii – powiększono sklepy marek wiodących i pozyskano nowych najemców. Porozumienie w sprawie kina dotyczy powierzchni na piętrze Galerii Tarnovia.

– Bardzo nas cieszy współpraca z Cinema3D SA. Kino multiplex w naszym obiekcie to zupełnie nowa oferta dla mieszkańców Tarnowa i okolic. Galeria Tarnovia zyska nową jakość, a pierwsze piętro będzie atrakcyjnym miejscem spotkań dla naszych klientów – podkreśla Zygmunt Chyla, prezes zarządu TK Development.

W procesie zmian inwestycyjnych Galeria Tarnovia zyskała nowy wizerunek zbudowany w oparciu o udogodnienia dla klientów i ofertę najemców. Obiekt zyskał czytelne oznakowanie wewnętrzne, usprawnioną komunikację pionową, odświeżoną przestrzeń parkingową, nowe pokoiki dla rodzin z dziećmi, wygodne strefy wypoczynku w pasażach, nową małą architekturę i zieleń, oraz logo i oznakowanie w świeżym kolorze, będące zwieńczeniem zaplanowanych zmian. Odświeżony wizerunek Galerii Tarnovia komunikowany jest w ramach nowej spójnej linii kreatywnej, a komunikacja z klientami jest prowadzona nie tylko poprzez nową responsywną stronę internetową i kanały social media, ale również mailing w atrakcyjnym czytelnym formacie.

Multiplex kinowy Cinema 3D
Multiplex kinowy Cinema 3D

Cinema3D SA to sieć nowoczesnych multipleksów kinowych, działających na polskim rynku od 2010 roku. Firma od początku swojej działalności koncentruje się na realizacji multipleksów kinowych lokowanych na terenie galerii i centrów handlowych w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców. W ciągu niespełna 5 lat marka Cinema3D znalazła się w gronie liderów rynku kinowego w Polsce. Jest to dowód, ze przemyślana i konsekwentnie realizowana strategia pozwala na osiąganie nawet najbardziej śmiałych celów biznesowych. Najnowocześniejsza technika kinowa zastosowana w Cinema3D, oparta na cyfrowych projektorach kinowych, zapewnia rozrywkę w pełnym wymiarze, przede wszystkim projekcje w systemie 3D oraz 4K.

Galeria Tarnovia to 2-poziomowe centrum handlowym, zrealizowanym w 2009 roku przez TK Development.

Obiekt jest zlokalizowany bezpośrednio przy drodze krajowej i ma doskonałą widoczność od ul. Krakowskiej, którą dziennie przejeżdża 36500 aut. W 30 minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10 minutowej strefie – blisko 90 tys. osób.

Na powierzchni handlowej 16 550 m kw. znajduje się 100 sklepów, a wśród nich: H&M, Stradivarius, New Yorker, Carry, Taranko, Reserved, Mohito, Douglas, Triumph, Camile Albane, Deichmann, CCC, Euro RTV AGD, Sizeer, By o la la!, Te-Amo, oraz niedawno otwarty Market z grupy Carrefour.