CH Atrium Mosty w Płocku
CH Atrium Mosty w Płocku

CH Atrium Mosty w Płocku poszerzyło swoją ofertę dla klientów. Do grona najemców centrum handlowego dołączyła szkoła języków obcych Lingua Club.

Nowy najemca oferuje kursy języków: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego oraz francuskiego dla dzieci i dorosłych. Nauka prowadzona przez specjalistów odbywa się za pomocą wykorzystania metod Helen Doron oraz Callana.

Lingua Club otwarto na terenie CH Atrium Mosty 8 czerwca 2015 r. Szkoła języków obcych zajęła lokal na pierwszym piętrze o powierzchni ponad 230 mkw. W ostatnim czasie do grona najemców Atrium Mosty dołączyły m.in. marki: e-SmokingWorld, Diverse, Ryłko, Media Expert oraz UPC.

Atrium Mosty jest nowoczesnym centrum handlowym, zlokalizowanym przy ul. Tysiąclecia, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Wśród głównych najemców Atrium Mosty znajdują się m.in.: supermarket Piotr i Paweł, klub Pure Jatomi Fitness, salon z elektroniką Media Expert, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, salony marek: Carry, Mohito, Reserved, Sinsay, House, Cropp Town, Rekids, Cubus, Tatuum, Lavard, Smyk, CCC, Deichmann, Takko Fashion, Wojas, Empik, Rossmann, Hebe, salony sportowe Martes Sport i 50Style, restauracje: Subway, Erbil Kebab i Pizzeria Dominium.

Obiekt należy do Atrium European Real Estate Limited. Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. W rękach Grupy znajduje się 81 centrów i nieruchomości handlowych w siedmiu krajach o wartości rynkowej 2,5 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej 1,2 mln mkw. W 2014 r. firma Atrium odnotowała przychody z najmu brutto w wysokości 214.5 mln euro. Spółka posiada siedzibę na wyspie Jersey i jest podwójnie notowana – na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.