20 czerwca 2015 roku w Galerii Raj został otwarty salon polskiej marki odzieżowej Medicine – everyday therapy. Marka uzupełni ofertę odzieżową najdłużej działającego obiektu handlowego w Dębicy.

Salon Medicine – everybody therapy znalazł się w znakomitym gronie, obok m.in.: Orsay, Cotton Club, Top Secret, Funk’n’Soul, czy Quiosque. Lokal nowej marki został zlokalizowany w centralnym miejscu Galerii o powierzchni 180 mkw., obok marki Coccodrillo.

– Działamy już w kilkudziesięciu miastach Polski. Nasze lokalizacje wybieramy starannie, stawiamy na najlepiej zarządzane galerie handlowe w kraju, dlatego jesteśmy również w Galerii Raj w Dębicy. Liczymy, że nasz salon zostanie życzliwie przyjęty przez klientów i będzie licznie odwiedzany przez tych, którzy doceniają estetykę i dobrą jakość wykonania – podkreśla Piotr Beltrani, kierownik ds. rozwoju sieci sprzedaży.

medicine

Medicine to sieć sklepów wprowadzona na rynek w 2013 roku przez firmę BrandBQ. Marka oferuje ubrania casualowe damskie oraz męskie, wykonane z wysokiej jakości, naturalnych materiałów. Atutami marki są projekty młodych twórców i wyjątkowe kolekcje. Najnowszą, limitowaną kolekcję t-shirtów stworzył Rafał Wechterowicz – artysta znany i ceniony nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Pierwszą – specjalnie zaprojektował dla Medicine – światowej sławy ilustrator mody i grafik – Tomek Sadurski.

Medicine – everybody therapy to nie tylko wygodne ubrania do noszenia w pracy i w weekendy, ale także oryginalne wnętrza. Charakterystyczne dla salonów marki są elementy w stylu vintage. Sieć Medicine stale poszerza swoją ofertę, w oparciu o plan dynamicznej ekspansji. Marka prowadzi także sprzedaż poza granicami Polski. Kolekcja dostępna jest również w sklepie on-line.

Galeria Raj w Dębicy jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym w mieście. Funkcjonując od 1999 roku osiągnęła wysoką pozycję na lokalnym rynku branżowym, proponując klientom szeroką ofertę handlową, od dużych salonów znanych marek jak CCC, Deichmann, Rossmann, Pepco, Orsay, Cotton Club, Quiosque, Top Secret, Coccodrillo, 5.10.15, aż po małe butiki lokalnych firm i punkty usługowe. Swoją działalność prowadzi tu również Kaufland. Właścicielem Galerii Raj w Dębicy jest – funkcjonująca od 1997 roku na rynku nieruchomości komercyjnych – IVS Grupa. Inwestor specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych aglomeracjach miejskich.