Wszystkich uczestników Omnichannel Retailing Forum zachęcamy do pobrania bezpłatnej aplikacji mobilnej Evigo Events. Dedykowana Forum aplikacja gwarantuje dostęp do pełnej listy uczestników Forum. Dzięki niej, użytkownicy aplikacji będą mogli w łatwy sposób nawiązać kontakt ze wszystkimi osobami, biorącymi udział w Forum.

Aplikacja Evigo Events stanowi biznesowy portal społecznościowy Forum. Za jej pomocą uczestnicy mogą wysyłać prywatne wiadomości, umawiać spotkania, zamieszczać posty, zdjęcia i komentarze wspierające ich obecność na Forum.

Aplikacja stanowi także mobilny kalendarz Forum. Umożliwia wyświetlenie harmonogramu prelekcji, zapoznanie się z profilem speakerów oraz komentowanie wystąpień. W ramach aplikacji można również tworzyć swój własny program dnia oraz potwierdzać umówione wcześniej spotkania. Ponieważ aplikacja mobilna zapewnia dostęp do wszystkich obecnych na Forum, pozwoli na szybkie nawiązanie kontaktu z wystawcami oraz sponsorami.

Dodatkową funkcją aplikacji mobilnej jest grywalizowanie udziału w społeczności mobilnej. Evigo Events posiada tablicę wyników, w której liderami będą użytkownicy najbardziej aktywni w aplikacji. Za każde skorzystanie z aplikacji, użytkownicy będą nagradzani punktami i odznakami.

Aplikacja mobilna Forum jest także nowoczesną platformą marketingu dla partnerów i wystawców Forum.

Evigo Events można pobrać za pomocą Google Play tutaj. Dla użytkowników Iphone’ów, aplikacja jest dostępna w App Store. Linki do pobrania aplikacji znajdują się również na oficjalnej stronie Omnichannel Retailing Forum. Aplikacja dostępna jest tylko dla Uczestników Forum.