evigo events aplikacja mobilna

Wszystkich uczestników Omnichannel Retailing Forum zachęcamy do pobrania bezpłatnej aplikacji mobilnej Evigo Events. Dedykowana Forum aplikacja gwarantuje dostęp do pełnej listy uczestników Forum. Dzięki niej, użytkownicy aplikacji będą mogli w łatwy sposób nawiązać kontakt ze wszystkimi osobami, biorącymi udział w Forum.

Aplikacja Evigo Events stanowi biznesowy portal społecznościowy Forum. Za jej pomocą uczestnicy mogą wysyłać prywatne wiadomości, umawiać spotkania, zamieszczać posty, zdjęcia i komentarze wspierające ich obecność na Forum.

Aplikacja stanowi także mobilny kalendarz Forum. Umożliwia wyświetlenie harmonogramu prelekcji, zapoznanie się z profilem speakerów oraz komentowanie wystąpień. W ramach aplikacji można również tworzyć swój własny program dnia oraz potwierdzać umówione wcześniej spotkania. Ponieważ aplikacja mobilna zapewnia dostęp do wszystkich obecnych na Forum, pozwoli na szybkie nawiązanie kontaktu z wystawcami oraz sponsorami.

Dodatkową funkcją aplikacji mobilnej jest grywalizowanie udziału w społeczności mobilnej. Evigo Events posiada tablicę wyników, w której liderami będą użytkownicy najbardziej aktywni w aplikacji. Za każde skorzystanie z aplikacji, użytkownicy będą nagradzani punktami i odznakami.

Aplikacja mobilna Forum jest także nowoczesną platformą marketingu dla partnerów i wystawców Forum.

Evigo Events można pobrać za pomocą Google Play tutaj. Dla użytkowników Iphone’ów, aplikacja jest dostępna w App Store. Linki do pobrania aplikacji znajdują się również na oficjalnej stronie Omnichannel Retailing Forum. Aplikacja dostępna jest tylko dla Uczestników Forum.